بسته الحاقی جدید Total War: Warhammer II قرار است ۳۱ می (۱۰ خرداد) منتشر شود. این بسته The Queen and the Crone نام دارد و شما می‌توانید به همراه آن The Shadow King Alith Anar را به صورت رایگان دانلود کنید. صداپیشه Alith Anar آشنا خواهد بود؛ چرا که قرار است دیلان اسپروسِ بازیگر (Dylan […]

دیلان اسپروس صداپیشه شخصیت Alith Anar در بسته الحاقی جدید Warhammer II خواهد بود

بسته الحاقی جدید Total War: Warhammer II قرار است ۳۱ می (۱۰ خرداد) منتشر شود. این بسته The Queen and the Crone نام دارد و شما می‌توانید به همراه آن The Shadow King Alith Anar را به صورت رایگان دانلود کنید. صداپیشه Alith Anar آشنا خواهد بود؛ چرا که قرار است دیلان اسپروسِ بازیگر (Dylan Sprouse) این نقش را بر عهده بگیرد.

Total War ویدئویی نیز از پشت صحنه منتشر کرده است که در آن اسپروس از کار خود به عنوان صداپیشه این بسته الحاقی و همچنین از علاقه‌اش به Total War صحبت می‌کند.

در این ویدئو اسپروس از هیجان بسیارش برای این کار می‌گوید و طبق گفته‌های خودش از بین تمامی high elvesها، شخصیت Alith Anar همواره یکی از شخصیت‌های موردعلاقه‌ی او بوده است. وی در توییتی در این‌باره می‌گوید:

بسیار خوشحالم که جزئی از این بازی هستم و تجربه همکاری با @AndyWordyHall، @DogbertCA ، @graceblaise و @JoeyBerry89 و دیگر اعضای تیم پشت صحنه را دارم. به عنوان یک طرفدار Warhammer رویاهایم به حقیقت پیوسته است. امیدوارم از شخصیت من در هنگام انتشار لذت ببرید.

فکر نکنید که او یک بازیگر معمولی است که برای این کار انتخاب شده؛ چرا که دیلان اسپروس از طرفداران پروپا قرص این سری به شمار می‌رود. حداقل از پروفایل او در Reddit می‌توان به این نتیجه‌ رسید.

Alith Anar آخرین نجیب‌زاده از خاندان Anar و شاهزاده Nagarythe به شمار می‌رود که بازگشته تا در چشم گرداب (Eye of the Vortex) و کمپین امپراطوری‌های فانی با Druchii نفرت‌انگیز مقابله کند. او به عنوان یک لردِ های‌الف افسانه‌ای (Legendary) جدید و با سبک گیم‌پلی مخفی‌کاری خود می‌تواند بدون آگاه کردن دشمنان در نقشه بازی حرکت کند. او می‌تواند با کپی کردن سایه خود دشمنان را گمراه کند. همچنین او می‌تواند لشکری مخصوص با نام Shadow Walkers را به نیروهای خود اضافه کند.

این بسته‌ الحاقی ۳۱ می (۱۰ خرداد) به طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید