در حالی که همه ما از معرفی The Division 2 در E3 2018 مطلع بودیم، این عنوان با نمایشی بزرگ توسط یوبیسافت (Ubisoft) معرفی شد. The Division 2  به نظر زیبا می‌رسد و در تلاش است تا بهبود‌های عظیمی نسبت به نسخه قبلی در این سری انجام دهد. حال با به پایان رسیدن هیاهوی رویداد E3 2018، […]

برای اجرای The Division 2 به DirectX 12 نیاز خواهد بود

در حالی که همه ما از معرفی The Division 2 در E3 2018 مطلع بودیم، این عنوان با نمایشی بزرگ توسط یوبیسافت (Ubisoft) معرفی شد. The Division 2  به نظر زیبا می‌رسد و در تلاش است تا بهبود‌های عظیمی نسبت به نسخه قبلی در این سری انجام دهد. حال با به پایان رسیدن هیاهوی رویداد E3 2018، صفحه‌ی رسمی بازی در استیم (Steam) به راه افتاده و جزییات جالبی از این عنوان را به اشتراک گذاشته است. 

بر طبق اطلاعات منتشر شده در این صفحه، برای اجرای The Division 2 به گرافیکی بر پایه‌ی DirectX 12 نیاز خواهد بود. با توجه به اینکه تنها چند سال از عرضه‌ی DirectX 12 می‌گذرد، این نشان می‌دهد که یوبیسافت ابزار خاص برای بهره‌گیری از این ویژگی را دارد تا بدون استفاده‌ی زیاد از CPU، عنوانی با خروجی بهتر عرضه کند.

The Division 2 در تاریخ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید