بالاخره و پس از چند ماهی که از عرضه این عنوان در ژاپن می‌گذرد، شرکت سگا به صورت رسمی تاریخ انتشار نسخه غربی بازی Valkyria Chronicles 4 را اعلام کرد. برای آن دسته از افرادی که با مجموعه Valkyria Chronicles آشنایی ندارند، باید بگوییم که بازی Valkyria Chronicles 4 یک عنوان نقش آفرینی تاکتیکی است که جدیدترین نسخه […]

تاریخ انتشار نسخه غربی Valkyria Chronicles 4 مشخص شد

بالاخره و پس از چند ماهی که از عرضه این عنوان در ژاپن می‌گذرد، شرکت سگا به صورت رسمی تاریخ انتشار نسخه غربی بازی Valkyria Chronicles 4 را اعلام کرد.

برای آن دسته از افرادی که با مجموعه Valkyria Chronicles آشنایی ندارند، باید بگوییم که بازی Valkyria Chronicles 4 یک عنوان نقش آفرینی تاکتیکی است که جدیدترین نسخه از این سری به حساب می‌آید. اولین بار و در سال ۲۰۰۸ میلادی نخستین نسخه این مجموعه یعنی valkyria chronicles برای کنسول پلی‌استیشن ۳ عرضه شد. لازم به ذکر است که نسخه غربی Valkyria Chronicles 3 هیچوقت منتشر نشده و فقط برای کشور ژاپن در دسترس است.

حال که چهارمین نسخه آن توسط شرکت سگا توسعه یافته و در تاریخ ۲۱ مارس میلادی در ژاپن عرضه شده، قرار است که در تاریخ سه‌شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) نسخه غربی آن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و کاربران رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر شود.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید