باز هم زمان به سرعت یک چشم به هم زدن گذشت و داریم به پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیک می‌شیم و خب عجیب نیست که تب داغ فوتبال هم بیشتر از همیشه شده! راستی تا حالا فینال چندتا از دوره‌های قبلی جام جهانی رو دیدین؟ مثلاً میدونین سال ۹۰، ۸۶ یا ۷۸ کدوم تیم […]

لذت تجربه فوتبال با اسطوره‌های کلاسیک دنیای فوتبال!

باز هم زمان به سرعت یک چشم به هم زدن گذشت و داریم به پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیک می‌شیم و خب عجیب نیست که تب داغ فوتبال هم بیشتر از همیشه شده! راستی تا حالا فینال چندتا از دوره‌های قبلی جام جهانی رو دیدین؟ مثلاً میدونین سال ۹۰، ۸۶ یا ۷۸ کدوم تیم قهرمان جام جهانی شده؟ یا اینکه اسطوره‌های فوتبالی اون دوره کیا بودن؟


خُب نگران نباشین! یکی از خوبی‌های بازی‌های ویدیویی همینه که به شما امکان تجربه موقعیت‌هایی رو می‌ده که در دنیای واقعی تجربه کردنش ممکن نیست. «ستارگان فوتبال» هم اسم بازی‌ایه که قراره شما رو به دنیای فوتبال در حدفاصل دهه ۷۰ تا ۹۰ میلادی ببره و با اسطوره‌های این دوره آشنا کنه. پس منتظر چی هستی؟
اگر میخوای فینال جام جهانی‌های دهه ۷۰ تا ۹۰ رو تجربه کنی، کافیه از طریق دکمه زیر یه سر به آریو(پاتوق و فروشگاه دیجیتال گیمرها) بزنی و بازی «ستارگان فوتبال» رو بگیری!

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید