در طول رویداد E3 2018 استودیو کرایتک (Crytek) از انتشار محتوای جدید برای عنوان چند‌نفره‌ی خود یعنی Hunt: Showdown خبر داد. با انتشار به‌روزرسانی شماره ۲ بازی در ماه ژوئن، بخشی از این محتوا در دسترس کاربران قرار گرفت. حال به تازگی کاریتک با انتشار به‌روزرسانی ۲٫۱، بخش دیگری از این محتوا را عرضه کرده است. […]

جزییات به‌روزرسانی ۲٫۱ Hunt: Showdown منتشر شد

در طول رویداد E3 2018 استودیو کرایتک (Crytek) از انتشار محتوای جدید برای عنوان چند‌نفره‌ی خود یعنی Hunt: Showdown خبر داد. با انتشار به‌روزرسانی شماره ۲ بازی در ماه ژوئن، بخشی از این محتوا در دسترس کاربران قرار گرفت. حال به تازگی کاریتک با انتشار به‌روزرسانی ۲٫۱، بخش دیگری از این محتوا را عرضه کرده است.

حجم این به‌روزرسانی چیزی حدود ۱٫۸ گیگابایت است که به رغم حجم زیاد آن، محتوای بسیاری را شامل می‌شود. این به‌روزرسانی چندین اسلحه‌ی جدید از جمله چاقو‌های پرتابی، سه کمان‌ جدید، سلا‌ح‌های مجهز به صدا خفه‌کن و تبر را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین دو ویژگی جدید برای بازیکنانی که کمان را به عنوان سلاح اصلی خود انتخاب کرده‌اند در دسترس آن‌ها قرار خواهد گرفت و تغییراتی در برد و قدرت برخی از اسلحه‌ها ایجاد شده است.

علاوه بر موارد بالا،استودیو کرایتک دو ویژگی درخواستی جامعه بازیبازان را به Hunt: Showdown اضافه کرده است. یک مه غلیظ برای نقشه‌ها در طول انجام برخی مراحل خاص و همچنین حالت Spectator Mode برای کسانی که در حین مسابقه می‌میرند، ویژگی رایجی که جای خالی آن در بازی احساس می‌شد.

استودیو کرایتک اعلام کرد که به همکاری با جامعه بازببازان برای بهبود کیفیت این عنوان ادامه خواهد داد.

مشاهده واکنش جامعه بازببازان و همکاری نزدیک با بازخورد‌های آن‌ها برای تعیین مسیر دقیق بازی یک روند باورنکردنی است. این یک فرآیند همکاری کاملا سازنده بوده و به هرچه بهتر و سرگرم‌ کننده‌تر بودن بازی کمک می‌کند.

Hunt: Showdown هم اکنون در حالت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید