وب‌سایت آی‌جی‌ان (IGN)، موفق شد تا در روز اول رویداد کمیک-کان ۲۰۱۸ با آقای بیل ترینن (Bill Trinen)، مدریر ارشد بازاریابی شعبه آمریکایی نینتندو، گفتگویی داشته باشد. این دو در مورد موضوعات زیادی صحبت کردند و احتمال عرضه نسخه دمو و بسته الحاقی برای بازی Smash Bros. Ultimate، بخشی از سوالات مطرح شده بودند. زمانی که […]

SDCC 2018 | نینتندو از احتمال عرضه بسته الحاقی و نسخه دمو Smash Bros. Ultimate می‌گوید

وب‌سایت آی‌جی‌ان (IGN)، موفق شد تا در روز اول رویداد کمیک-کان ۲۰۱۸ با آقای بیل ترینن (Bill Trinen)، مدریر ارشد بازاریابی شعبه آمریکایی نینتندو، گفتگویی داشته باشد. این دو در مورد موضوعات زیادی صحبت کردند و احتمال عرضه نسخه دمو و بسته الحاقی برای بازی Smash Bros. Ultimate، بخشی از سوالات مطرح شده بودند.

زمانی که از آقای ترینن سوال شد که آیا شاهد یک نسخه دمو مانند ARMS Global Testpunch و Mario Tennis Aces، خواهیم بود یا خبر، وی پاسخ داد:

سوال خیلی خوبیست. در حال حاضر بشدت برروی آماده کردن بازی تمرکز داریم. ما چیز‌های دیگری نیز برای صحبت داریم که  در فاصله میان حالا و زمان انتشار بازی در ماه دسامبر به آن‌ها خواهیم پرداخت. زمانی که به تاریخ عرضه نزدیک‌تر شویم، در مورد آن موضوع اخبار جدیدی خواهیم داشت.

آقای ترینن در مورد بسته الحاقی نیز توضیحاتی را ارائه داد:

مشخص است که آن موضوع بخش بزرگی از بازی وی‌یو بود. اما بخشی از رویکرد آقای ساکورای (Sakurai)، برروی کامل کردن بازی، تمرکز دارد. زمانی که توسعه بازی تمام شد، وی تصمیم می‌گیرد که می‌خواهد چه کاری با شخصیت‌ها یا بسته الحاقی انجام دهد. چه آقای ساکورای تصمیم بگیرد که بسته الحاقی بسازد و یا این‌که تصمیم بگیرد که این بازی کامل‌ترین نسخه است و دیگر نمی‌تواند چیزی به آن اضافه کند، این موضوع را زمانی که به عرضه بازی نزدیک‌تر می‌شویم، تصمیم می‌گیریم.

عنوان Super Smash Bros. Ultimate، در تاریخ ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۷ (۷ دسامبر ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید