رویداد تابستانی عنوان Dead by Daylight تمدید شده است تا بازی‌بازان زمان بیشتری برای آزاد کردن آیتم‌های کمیاب و دریافت Bloodpointهای بیشتر داشته باشند. این رویداد اوایل ماه جاری میلادی معرفی شده و قرار بود ۲۱ آگست (۳۰ مرداد ماه) اتمام یابد؛ این بازه به بازی‌بازان دو هفته وقت می‌داد تا چالش‌های داخل بازی را […]

رویداد تابستانی عنوان Dead by Daylight تمدید شده است

رویداد تابستانی عنوان Dead by Daylight تمدید شده است تا بازی‌بازان زمان بیشتری برای آزاد کردن آیتم‌های کمیاب و دریافت Bloodpointهای بیشتر داشته باشند. این رویداد اوایل ماه جاری میلادی معرفی شده و قرار بود ۲۱ آگست (۳۰ مرداد ماه) اتمام یابد؛ این بازه به بازی‌بازان دو هفته وقت می‌داد تا چالش‌های داخل بازی را کامل کنند.

تعداد محدود ژنراتورها و قلاب‌های موجود در هر نقشه با ماشین‌های Frozen Cocktail و Grill Hooks جایگزین شده است تا در صورت استفاده از آن‌ها، Bloodpointهای بیشتری حاصل شود. آن‌ها همچنین به بازی‌بازان یک امتیاز در حین انجام چالش‌های فردی اهدا می‌کنند. هر زمان بازی‌باز، ۵۰ بازمانده را به Grill Hooks قلاب و یا ۵۰ ماشین Frozen Cocktail را تعمیر کند، به ترتیب آیتم‌های تزئینی Hillbilly و Kate Denson آزاد خواهد شد.

مدت کوتاهی پس از شروع این رویداد، مشکلات مربوط به سرورها در تمامی پلتفرم‌ها خود را نشان داد. دارندگان پلی‌استیشن ۴ که به عنوان بازی ماه پلی‌استیشن پلاس، این عنوان را رایگان دانلود کرده بودند، با مشکلات گاه و بی‌گاهی مواجه می‌شدند. با ادامه یافتن این رویداد، مشکلات مربوط به سرورها تبدیل به مانعی برای کامل‌ کردن چالش‌های داخل بازی شد و بازی‌بازان درخواست کردند که زمان رویداد تمدید شود. حال بیهیویر اینتراکتیو (Behaviour Interactive) در پاسخ به این درخواست، این رویداد را به مدت دو روز دیگر تمدید کرده است. حساب کاربری Dead by Daylight در توئیتر اخیرا توئیتی را به اشتراک گذاشته که در آن اشاره‌ای به این تمدید زمان داشته و اعلام کرده که این رویداد حال در ۲۳ آگست (اول شهریور ماه) به پایان می‌رسد.

اگر به دنبال ژنراتورها و قلاب‌ها باشید، می‌توانید در چند روز باقی‌مانده، این چالش‌ها را کامل کنید. دو روز زمان اضافه شده به رویداد، فرصت مناسبی است تا هر دو آیتم تزئینی را به دست آورید. حتی اگر این چالش‌ها را کامل کرده باشید نیز می‌توانید Bloodpointهای اضافی را با استفاده از اهداف محدود به دست آورید.

در ادامه جزئیات این رویداد به عنوان یک یادآوری قبل از پایان آن در ۲۳ آگست آورده شده است:

  • هر چالشی با دو عدد Frozen Cocktail و دو عدد Grill hooks آغاز می‌شود.
  • برای ظاهر شدن تعداد بیشتر از Frozen Cocktail یا Grill hooksها، دعوت‌نامه BBQ را که در Bloodweb ارائه می‌شود تهیه کرده و از آن در چالش استفاده کنید.
  • هر دعوت‌نامه BBQ، یک عدد ماشین Frozen Cocktail و یک عدد Grill hooks ارائه می‌دهد.
  • به عنوان یک Killer، برای اولین‌بار یک بازمانده را به یک Grill hook قلاب کنید تا یک امتیاز Survivor Chop را به دست آورید.
  • به عنوان یک Survivor، یک ماشین Frozen Cocktail را تعمیر کنید تا یک امتیاز Frosty Margarita را برای تمام بازماندگان کسب کنید.
  • اگر شما BBQ invitation Offering را تجربه کنید، در صورت دستیابی به شرایط فوق،  Bloodpointهای اضافی را نیز به دست خواهید آورد.
  • با دستیابی به هدف Frosty Margarita، یک لباس Free Songbird برای Kate آزاد خواهد شد.
  • با دستیابی به هدف Survivor Chop، چکش Pro-Pain برای Hillbilly آزاد خواهد شد.
  • شما می‌توانید تنها در مسابقات عمومی، Frosty Margarita و Survivor Chop را به دست آورید.

عنوان Dead by Daylight در حال حاضر برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید