به تازگی جدیدترین بسته الحاقی بازی Railway Empire با نام The Great Lakes منتشر شده است. کاربران در این محتوا، باید سفری به کشور کانادا داشته باشند. بازی Railway Empire، در دسته عناوین مدیریتی قرار می‌گیرد و توسط استودیو بازی‌سازی کالیپسو مدیا (Kalypso Media) ساخته شده است. در واقع کاربران باید در این بازی، شبکه […]

جدیدترین بسته الحاقی بازی Railway Empire منتشر شد

به تازگی جدیدترین بسته الحاقی بازی Railway Empire با نام The Great Lakes منتشر شده است. کاربران در این محتوا، باید سفری به کشور کانادا داشته باشند.

بازی Railway Empire، در دسته عناوین مدیریتی قرار می‌گیرد و توسط استودیو بازی‌سازی کالیپسو مدیا (Kalypso Media) ساخته شده است. در واقع کاربران باید در این بازی، شبکه راه آهن خود را افتتاح و کار خود را از نقطه صفر آغاز کنند. با پیشرفت در بازی و جمع‌آوری امتیازهای مختلف، می‌توانید راه آهن خود را گسترش داده و یا قطارهای جدیدی را به آن اضافه کنید. در این صورت میزان افرادی که به این مکان آمده تا به نقطه‌های دیگر بروند، افزایش داشته و درآمد شما بهتر خواهد شد. بعد از انتشار رسمی این بازی، کاربران و طرفداران عناوین مدیریتی، از آن استقبال کرده و میزان فروش آن به طرز قابل توجه‌ای افزایش پیدا کرد. به همین علت تیم سازنده بازی تصمیم گرفت تا بسته‌های الحاقی و محتویات اضافی جدیدی را برای این بازی عرضه کرده تا گیم‌پلی بازی به تکامل بیشتری برسد. کمی قبل‌تر بسته الحاقی جدید بازی با محوریت کشور مکزیک به بازی اضافه شد. کاربران قادر بودند تا در کشور مکزیک و با آب و هوای مخصوص آن، شبکه راه آهن خود را طراحی و آن را گسترش دهند.

اکنون جدیدترین محتوای الحاقی این بازی عرضه شده که The Great Lakes نام دارد. با دریافت جدیدترین بسته الحاقی بازی Railway Empire، می‌توانید سفری به کشور کانادا داشته باشید که بدون شک با دیگر مناطق موجود در بازی، متفاوت است. بسته الحاقی The Great Lakes، یک نوع آب و هوای جدید به بازی اضافه خواهد کرد که با کشور کانادا هماهنگ خواهد بود. به همین علت در بیشتر مواقع شاهد هوای سرد و برفی هستیم و به همین علت، مردم باید با یک پوشش گرم از خانه خارج شده و به دیگر نقاط کشور منتقل شوند. در این حالت، می‌توانید عملیات نقل و انتقال پوشاک گرم و دیگر لوازم مخصوص گرمایشی را از طریق شبکه راه آهن خود انجام داده و درآمد خود را افزایش دهید.

از دیگر ویژگی‌های بسته الحاقی The Great Lakes، می‌توان به اضافه شدن چندین مرحله و چالش جدید اشاره کرد که تجربه تازه‌ای را از گیم‌پلی بازی، در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. البته بدون در نظر گرفتن چالش‌های جدید بازی، می‌توانید حالت اصلی گیم‌پلی را بر روی گزینه بدون محدودیت گذاشته و با آزادی کامل، به گسترش شبکه راه آهن خود بپردازید و یک کسب و کار پر رونق را برای خود آغاز کنید. از سویی دیگر ۴۰ عدد لوکوموتیو جدید و ۳۰ واگن قطار تازه به بازی افزوده شد که همگی آن‌ها، با الهام از نمونه واقعی ساخته شده تا تجربه واقع‌گرایانه بازی نسبت به قبل، بهبود پیدا کند.

بسته الحاقی The Great Lakes بازی Railway Empire، در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در کشور آمریکا در دسترس بوده و فردا یعنی ۲۹ مرداد (۲۰ آگست) در منطقه اروپا هم عرضه خواهد شد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید