شرکت سونی از چهار رنگ جدید برای کنترلر DualShock 4 کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد که قرار است در ماه سپتامبر (شهریور-مهر) عرضه شوند. شرکت سونی از چهار رنگ مسی (Copper)، نارنجی (Sunset Orange)، آبی ارتشی (Blue Camo) و آبی (Berry Blue) برای کنترلر DualShock 4 کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد که قرار است در ماه سپتامبر (شهریور […]

چهار رنگ جدید برای کنترلر DualShock 4 کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

شرکت سونی از چهار رنگ جدید برای کنترلر DualShock 4 کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد که قرار است در ماه سپتامبر (شهریور-مهر) عرضه شوند.

شرکت سونی از چهار رنگ مسی (Copper)، نارنجی (Sunset Orange)، آبی ارتشی (Blue Camo) و آبی (Berry Blue) برای کنترلر DualShock 4 کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد که قرار است در ماه سپتامبر (شهریور – مهر) برای کشور‌های آمریکا و کانادا منتشر شوند.

با توجه به شعبه آمریکا وب‌سایت PlayStation Blog، هر چهار دسته ۶۵ دلار آمریکا و ۷۵ دلار کانادا قیمت دارند. رنگ مسی تنها در فروشگاه GameSpot در دسترس است و بعد از مدتی در بعضی از خرده فروش‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

بازیکنان اروپایی باید مدتی برای خریداری این چهار دسته صبر نمایند. با توجه به شعبه اروپایی وب‌سایت PlayStation Blog، رنگ نارنجی تنها برای مدت کوتاهی در تاریخ ۱۸ سپتامبر یعنی ۲۵ شهریور در قاره اروپا منتشر خواهد شد اما رنگ آبی ارتشی تا تاریخ ۱۲ اکتبر یعنی ۲۰ مهر منتشر نخواهد شد. بعد از آن، رنگ آبی در تاریخ ۲۳ اکتبر یعنی ۱ آبان منتشر خواهد شد. در آخر رنگ مسی در تاریخ ۳۰ اکتبر یعنی ۸ آبان به همراه رنگ‌های نفره‌ای و طلایی منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید