بازی Stellaris ساخته‌ی شرکت پارادوکس (Paradox Development Studio) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز با نام  Stellaris: Console Edition منتشر خواهد شد ولی قیمت و یا تاریخ انتشاری برای آن مشخص نشده‌ است. در سال ۲۰۱۶ شرکت پارادوکس ۴ سبک “جست‌ و جو/ توسعه/ بهره‌برداری/ توسعه” رایج در بازی‌های استراتژی را با سبک خاص […]

بازی Stellaris برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد

بازی Stellaris ساخته‌ی شرکت پارادوکس (Paradox Development Studio) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز با نام  Stellaris: Console Edition منتشر خواهد شد ولی قیمت و یا تاریخ انتشاری برای آن مشخص نشده‌ است.

در سال ۲۰۱۶ شرکت پارادوکس ۴ سبک “جست‌ و جو/ توسعه/ بهره‌برداری/ توسعه” رایج در بازی‌های استراتژی را با سبک خاص خودش مخلوط کرد و عنوانی را تولید کرد که هم‌اکنون قرار است برای کنسول‌ها نیز عرضه شود. بازی Stellaris به دلیل قابلیت شخصی‌سازی بسیار گسترده‌ای که داشت، نظرات بسیار مثبتی را به سمت خود جذب کرد. تنوع نیز در این بازی در حد خوبی بود؛ همانند تنوع در تعداد نژاد‌های درون بازی. این بازی هم‌اکنون توسط شرکت Tantalus Media برای کنسول‌ها بازسازی می‌شود. این شرکت قبلا هم بازی Cities: Skylines را برای کنسول‌ها عرضه کرده بود.

عنوان Stellaris از زمان عرضه تا کنون به‌روزرسانی‌های بسیاری دریافت کرده است که باعث بهبود‌هایی در اجرای این بازی می‌شوند. بسته الحاقی Leviathans نیز بزرگ‌ترین محتویات اضافه‌ی این بازی بوده است که یک لایه‌ی استراتژی کامل به بازی اضافه می‌کند.

نسخه‌ی دلاکس (Deluxe) این عنوان برای کنسول‌ها شامل بسته‌ی الحاقی Leviathans و Utopia است و همچنین یک نژاد کاملا جدید به نام Plantoids را به بازی اضافه می‌کند. هرچند که بسته‌ی الحاقی Apocalypse برای نسخه‌ی کنسولی هنوز تایید نشده است.

بازی Stellaris در تاریخ ۲۰ اردییبهشت سال ۹۵ ( ۹ می ۲۰۱۶ ) برای رایانه‌های شخصی عرضه شد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید