سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای (Entertainment Software Rating Board) امروز خلاصه‌ای از آنچه در بازی Resident Evil 2 Remake تجربه کرده است را در اختیار ما قرار داده که در ادامه‌ی مطلب به مرور آن‌ها می‌پردازیم. هیچ بازیکنی از یک عنوان Resident Evil انتظار اتمسفری شاد و فضای ملایم ندارد. بازی Resident Evil 2 Remake […]

ESRB: بازی Resident Evil 2 Remake عنوانی خشن و واقع‌گرایانه است

سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای (Entertainment Software Rating Board) امروز خلاصه‌ای از آنچه در بازی Resident Evil 2 Remake تجربه کرده است را در اختیار ما قرار داده که در ادامه‌ی مطلب به مرور آن‌ها می‌پردازیم.

هیچ بازیکنی از یک عنوان Resident Evil انتظار اتمسفری شاد و فضای ملایم ندارد. بازی Resident Evil 2 Remake نیز از این قاعده خارج نیست و احتمالا در آن شاهد خشونت و تم تاریکی خواهیم بود. شما می‌توانید توضیحاتی که ESRB در رابطه با این بازی ارائه داده است را در قسمت زیر مطالعه کنید.

این عنوان یک بازی در سبک وحشت/بقا است که بازی‌بازان در آن نقش یک افسر پلیس و یا یک دختر دانشجو را دارند که در شهری به نام راکون سیتی به مبارزه با زامبی‌های مختلف و زیادی می‌پردازند. بازی از دید سوم‌شخص روایت می‌شود و بازی‌باز در حین تجربه‌ی این عنوان از انواع اسلحه‌ها مانند کلت، شات‌گان، انواع مواد منفجره و مواردی همچون شعله‌افکن برای نابودی موجودات جهش‌یافته استفاده می‌کند. مبارزات بازی کاملا حالتی واقع‌گرایانه دارد و در آن‌ها شاهد فریادهای بلند از روی درد، افکت پاشیدن خون به اطراف و طراحی واقعی اسلحه‌ها هستیم.

کات‌سین‌های بازی نیز از خشونت بسیار بالایی برخوردار هستند و در آن‌ها لحظاتی پر از خونریزی و تکه‌های بدن انسان و زامبی مشاهده می‌شوند: گلوی انسانی توسط دندا‌ن‌های یک زامبی به صورت کاملا واقع‌گرایانه پاره می‌شود، بدن افراد مختلف کاملا به دو تیکه نصف شده و این کار باعث آویزان ماندن اعضای داخلی بدن فرد به سمت بیرون می‌شود، سر یک افسر پلیس تنها توسط دستان یک زامبی به صورت کامل خرد می‌شود. همچنین در صحنه‌هایی شاهد تپه‌ی جسدهای زامبی‌ها و انسان‌ها هستیم که اعضای داخلی بدنشان کاملا معلوم است. استفاده از کلمات زشت و فوحش نیز در بازی دیده شده است.

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ جمعه، ۵ بهمن سال ۹۷ شمسی (۲۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به تازگی حجم مورد نیاز این بازی و البته تریلر جدیدی از آن منتشر شده است که شما می‌توانید هر کدام را به ترتیب در این نشانی و اینجا مشاهده کنید.

منبع متن: gamefa

ADs به همراه اینترنت قطعی هدیه و عضویت در اپلیکیشن سیمآرت
دانلود

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید