از میان بازی‌هایی که در تیزر The Game Awards 2018 به نمایش درآمدند، می‌دانیم که بازی The Last of Us: Part 2 در مراسم حضور نخواهد داشت. با این حال دیگر بازی انحصاری سونی با نام Death Stranding نمایشی در این مراسم دارد. حال آن‌طور که به نظر می‌رسد، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، سازنده این بازی در […]

به نظر می‌رسد که هیدئو کوجیما در مراسم TGA 2018 حضور نخواهد داشت

از میان بازی‌هایی که در تیزر The Game Awards 2018 به نمایش درآمدند، می‌دانیم که بازی The Last of Us: Part 2 در مراسم حضور نخواهد داشت. با این حال دیگر بازی انحصاری سونی با نام Death Stranding نمایشی در این مراسم دارد. حال آن‌طور که به نظر می‌رسد، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، سازنده این بازی در TGA 2018 حاضر نخواهد بود.

امروز هیدئو کوجیما در صفحه‌ی رسمی توییتر خود در پیامی برای جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری TGA 2018 آرزوی موفقیت کرده است و اعلام کرده که از اینکه امسال در مراسم حضور ندارد متاسف است. با این حال باید در نظر داشت که کوجیما به گمراه کردن طرفداران خود شهرت دارد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این هم سوپرایزی از طرف اوست یا واقعا کوجیما در TGA 2018 حضور نخواهد داشت.

حال سوال اصلی این که است که در صورت عدم حضور کوچیما در TGA 2018، نمایش بازی Death Stranding چگونه پیش خواهد رفت. شاید سوپرایزی بزرگ در انتظار طرفداران این بازی باشد.

مراسم TGA 2018 در تاریخ جمعه ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۷ در ساعت ۵ بامداد به وقت تهران برگزار می‌شود. به مانند رسم هرسال، وب‌سایت گیمفا این مراسم بزرگ را به صورت زنده پوشش می‌دهد. می‌توانید برای آشنایی بیشتر با TGA 2018 به مطالعه پیش به سوی TGA 2018 | همه چیز در رابطه با مراسم The Game Awards 2018 بپردازید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید