طرفداران بازی مبارزه‌ای و کراس اور بزرگ Jump Force از هفته‌ی آینده مجاز به تجربه‌ بتای عمومی آن خواهند بود. این بتای عمومی از تاریخ جمعه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) تا یک‌شنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ (۲۰ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس است. البته این بتای عمومی در ساعت‌های خاصی قابل بازی است. […]

تاریخ آغاز بتای عمومی Jump Force مشخص شد

طرفداران بازی مبارزه‌ای و کراس اور بزرگ Jump Force از هفته‌ی آینده مجاز به تجربه‌ بتای عمومی آن خواهند بود. این بتای عمومی از تاریخ جمعه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) تا یک‌شنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ (۲۰ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس است. البته این بتای عمومی در ساعت‌های خاصی قابل بازی است. بنابراین برای تجربه‌ی آن نیاز به برنامه‌ریزی خواهید بود.

بتای عمومی  Jump Force در تاریخ جمعه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۰۳:۳۰ تا ۰۶:۳۰ دقیقه به وقت تهران قابل بازی است. در تاریخ شنبه ۲۹ دی ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران در دسترس خواهد بود. همچنین می‌توانید در تاریخ یک‌شنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۴:۳۰ دقیقه به وقت تهران، به تجربه‌ی آن بپردازید.

این نسخه‌ی بتا تنها برروی کنسول‌‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است و خبری از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نخواهد بود. با توجه به نزدیک بودن نسخه‌ی بتا به زمان عرضه Jump Force، مطمئنا محتوای حاضر در بتای عمومی دید کلی از کیفیت محصول نهایی به ما می‌دهد.

بازی Jump Force در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ بهمن سال ۱۳۹۷ (۱۴ فوریه‌ ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید