به گزارش پردیس گیم، ساعاتی پیش، شرکت Bungie به صورت رسمی اعلام کرد که تمامی حقوق و امتیاز نشر بازی Destiny را تصاحب کرده و با پایان یافتن همکاری آن ها با شرکت Activision ، از این پس این کمپانی ناشر فرنچایز Destiny خواهد بود.

البته کمپانی Activision و Blizzard خاطر نشان کردند که پشتیبانی Destiny 2 برروی سرویس BattleNet ادامه خواهد یافت و بازیکنان نگران قطع شدن سرور ها یا به وجود آمدن اختلال نباشند. با متن اعلامیه‌ی بانجی همراه باشید :

 "در سال 2010 ، زمانی که ما برای اولین بار همکاری خود با شرکت Activision را آغاز کردیم، صنعت بازی های ویدیویی در وضعیت بسیار متفاوتی قرار داشت. ما به عنوان یک استودیوی مستقل که قصد داشت یک تجربه‌ی کاملا جدیدی بسازد، به دنبال همکاری بودیم که به ما ایمان داشته باشد. ما دیدگاه و برنامه ای برای Destiny داشتیم و به آن باور داشتیم. منتها برای عرضه‌ی بازی ای با آن وسعت، به حمایت و همکاری یک ناشر بزرگ نیاز داشتیم."

در ادامه، شرکت Activision هم بیانیه‌ی زیر را به اشتراک گذاشت :

"متشکرم، نگهبانان (Guardians). این باعث افتخار ما هست که توانستیم به خلق شدن جهان Destiny به شما کمک کرده باشیم."

در سال 2010 شرکت Activision اعلام کرده بود که یک قرارداد ده ساله با شرکت بانجی بسته است که مبنی بر آن، این شرکت تا 10 سال حق نشر و پخش تمامی بازی های آینده‌ی Bungie در سراسر جهان را در اختیار می گیرد.

خب مشخصا این یک قرارداد مدت دار بود و Bungie توانست همچنان مستقل بماند و در نهایت امتیاز فرنچایز Destiny را هم کسب کند. این درحالیست که بانجی در همکاری قبلی خود با مایکروسافت، امتیاز Halo را بدست نیاورد.

منبع متن: pardisgame

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید