پس از معرفی بازی Mortal Kombat 11 در مراسم TGA 2018، منتظر اخبار و اطلاعات بیشتر از این بازی بودیم. حال طرح روی جلد این بازی به صورت رسمی معرف شده است.  در طی مراسم TGA 2018 بود که آقای اد بون (Ed Boon) به روی صحنه آمد تا نامزدهای جایزه‌ی بخشی را معرفی کند. […]

از طرح روی جلد بازی Mortal Kombat 11 رونمایی شد

پس از معرفی بازی Mortal Kombat 11 در مراسم TGA 2018، منتظر اخبار و اطلاعات بیشتر از این بازی بودیم. حال طرح روی جلد این بازی به صورت رسمی معرف شده است. 

در طی مراسم TGA 2018 بود که آقای اد بون (Ed Boon) به روی صحنه آمد تا نامزدهای جایزه‌ی بخشی را معرفی کند. اما به جای آنکه شاهد این نامزدها باشیم، تریلری جذاب و البته خشن از بازی Mortal Kombat 11 به نمایش درآمد و این‌گونه بود که این بازی به صورت رسمی معرفی شد. پس از معرفی رسمی تا به اکنون، شاهد اطلاعات زیادی از این بازی نبوده‌ایم. لیست‌های زیادی از شخصیت‌های موجود در این بازی توسط سایت‌های مختلف منتشر شد ولی کارگردان Mortal Kombat 11 یعنی آقای اد بون همگی آنان را تکذیب کرد. به تازگی نیز خبری منتشر شده است که طبق آن اطلاعات زیادی از بخش داستانی و شخصیت‌های این بازی در طی معارفه‌ی رسمی آن در تاریخ ۲۷ دی سال ۹۷ مصادف با ۱۷ ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد (شما می‌توانید خبر مربوطه را در این نشانی مطالعه کنید).

امروز آقای اد بون در توییتر رسمی خود از طرح روی جلد این بازی رونمایی کرد. طبق تصویری که منتشر شده است، همانند نسخه‌های پیشین، شاهد محبوب‌ترین شخصیت این سری یعنی اسکورپیون (Scorpion) هستیم. پس‌زمینه‌ی تصویر نیز به کلی به رنگ زرد درآمده است تا نشانگر قدرت و توانایی آتشین این شخصیت باشد. همچنین لوگوی این سری نیز در پشت شخصیت اسکورپیون به زیبایی قرار داده شده است. شما می‌توانید توییت مخصوص به این معرفی را در قسمت زیر مشاهده کنید.

به نظر می‌رسد که بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ شمسی مصادف با ۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید