بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار، شرکت بازی‌سازی بندای نامکو (Bandai Namco) نسخه‌ی دموی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال یعنی God Eater 3 را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. طبق اخبار و گزارشات منتشر شده، شرکت بندای نامکو بازی نقش‌آفرینی God Eater 3 را برای مدتی […]

نسخه‌ی دموی بازی God Eater 3 در دسترس قرار گرفت

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار، شرکت بازی‌سازی بندای نامکو (Bandai Namco) نسخه‌ی دموی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال یعنی God Eater 3 را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

طبق اخبار و گزارشات منتشر شده، شرکت بندای نامکو بازی نقش‌آفرینی God Eater 3 را برای مدتی محدود در دسترس کاربران و هواداران قرار داد. این نسخه‌ی آزمایشی از امشب تا تاریخ ۲۳ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) قابل دریافت و تجربه است. پس اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی جذاب هستید، فرصت را از دست نداده و بازی را در این مدت کم تجربه کنید.

طبق گفته‌های شرکت سازنده، نسخه‌ی دموی بازی God Eater 3 با حجمی کمتر از ۸ گیگابایت در دسترس قرار گرفته است. شما با دریافت این نسخه، قادر خواهید بود تا شخصیت خود را در بازی خلق کنید و در مراحل بخش تک نفره و همچنین چند نفره شرکت کنید.

بازی God Eater 3 در تاریخ پنج‌شنبه ۲۲ آذر ماه سال ۹۷ (۱۳ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در ژاپن عرضه شد. نسخه‌ی غربی نیز تنها دو ماه بعد در تاریخ جمعه ۱۹ بهمن سال ۹۷ (۸ فوریه‌ سال ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. در نهایت اگر مشتاق به دریافت اطلاعات بیشتری از فضا و داستان بازی God Eater 3 هستید، پیشنهاد می‌کنیم از این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا دیدن کنید.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید