در سال ۲۰۱۸ میلادی، شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) استودیو‌ها و آی‌پی‌های متنوعی را بدست آورد؛ تا جایی که دیگر به یک موضوع تکراری تبدیل شده بود. حال به نظر می‌رسد که هنوز کار این شرکت تمام نشده چراکه هم‌اکنون آی‌پی Outcast را بدست آورده است. نکته‌ی جالب این است که خالقین این آی‌پی اخیرا […]

شرکت THQ Nordic حقوق آی‌پی Outcast را بدست آورد

در سال ۲۰۱۸ میلادی، شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) استودیو‌ها و آی‌پی‌های متنوعی را بدست آورد؛ تا جایی که دیگر به یک موضوع تکراری تبدیل شده بود. حال به نظر می‌رسد که هنوز کار این شرکت تمام نشده چراکه هم‌اکنون آی‌پی Outcast را بدست آورده است.

نکته‌ی جالب این است که خالقین این آی‌پی اخیرا از آن استفاده کرده و در سال ۲۰۱۷ میلادی، بازی Outcast: Second Contact، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان اصلی، را برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی منتشر کردند.

هنوز مشخص نیست که تی‌اچ‌کیو نوردیک چگونه می‌خواهد از این آ‌ی‌پی ماجراجویی جهان باز بهره ببرد. اگر به خاطر داشته باشید، این ناشر پیش‌تر اعلام کرد که قصد ندارد از تمام آ‌ی‌پی‌هایی که در اختیار دارد، استفاده کند. با این‌که قطعاً بازی Outcast طرفداران مشتاق و دو آتشه‌ی خود را دارد. اما آیا واقعاً خرید این آ‌ی‌پی را توجیه می‌کند؟ باید دید که این ناشر بزرگ برای سال ۲۰۱۹ میلادی چه بازی‌هایی را آماده کرده است.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید