به تازگی جدیدترین قهرمان بازی League of Legends با نام Sylas معرفی شد که از قابلیت‌ها و توانایی‌های بسیار جالبی برخوردار است و می‌تواند به عنوان یکی از شخصیت۷های محبوب در این بازی شناخته شود. بازی League of Legends برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ توسط استودیو بازی‌سازی ریوت گیمز (Riot Games) منتشر شد و از […]

جدیدترین قهرمان بازی League of Legends با نام Sylas معرفی شد

به تازگی جدیدترین قهرمان بازی League of Legends با نام Sylas معرفی شد که از قابلیت‌ها و توانایی‌های بسیار جالبی برخوردار است و می‌تواند به عنوان یکی از شخصیت۷های محبوب در این بازی شناخته شود.

بازی League of Legends برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ توسط استودیو بازی‌سازی ریوت گیمز (Riot Games) منتشر شد و از آن موقع تا حالا، به عنوان یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین شناخته می‌شود. تا همین حالا، شاهد انتشار به‌روزرسانی‌ها و محتویات زیادی برای این بازی بودیم و در جریان آن‌ها، رویدادهای مختلفی در بازی برگزار می‌شود که هر یک، حال و هوایی تازه را به بازی اضافه می‌کنند.

تا پیش از این و در مجموع، ۱۴۲ عدد قهرمان در بازی وجود داشت و کاربران قادر بودند با توجه به سبک بازی خود و علاقه شخصی نسبت به هریک از قهرمان‌ها، یکی را برای بازی خود انتخاب کنند. حال جدیدترین شخصیت و قهرمان بازی League of Legends با نام Sylas معرفی شده که به عنوان جدیدترین قهرمان این بازی شناخته می‌شود.

در واقع نام واقعی این قهرمان، Sylas: The Unshackled بوده و نقش یک زندانی فراری را ایفا می‌کند. هنگام تجربه‌ی بازی با وی، شاهد بسته شدن زنجیرهایی محکم به دستان و پاهای او هستیم که در تمامی لحظلات، همراه او خواهند بود. در اصل آن‌ها سلاح‌های مبارزه‌ای این شخصیت شناخته می‌شوند و می‌توانند برای دشمنان بسیار خطرناک باشد. این قهرمان نیز مانند قهرمان‌های دیگر، از قابلیت‌های به‌خصوصی پشتیبانی می‌کند. اولین قابلیت او، Chain Lash خواهد بود و باعث می‌شود هم‌زمان با کند شدن سرعت راه رفتن دشمنان، آسیب قابل توجه‌ای را به آن‌ها وارد کند. قابلیت بعدی Abscond/Abduct بوده که کاربر در زمان استفاده از آن، می‌تواند با پرتاب زنجیرهایی به سوی دشمنان، با سرعت بیشتری به سمت آن‌ها حمله کند و در همین بین، به آن‌ها آسیب بزند.

اما توانایی ویژه یا به اصطلاح Ultimate این قهرمان نسبت به شخصیت‌های دیگر، بسیار جالب طراحی شده و می‌تواند نظر بازی‌بازان را به سوی خود جذب کند. این توانایی Hijack نام دارد و شما با استفاده از آن، می‌توانید توانایی Ultimate یک قهرمان دیگر را بیاموزید. هنوز جزئیات بیشتری از این توانایی منتشر نشده اما می‌دانیم که شخصیت Sylas بیش از دو بار نمی‌تواند از قابلیت Ultimate یک قهرمان استفاده کند. همچنین با توجه به اینکه برای استفاده‌های بعدی می‌بایست از یاد گرفتن توانایی ویژه‌ی شخصیت دیگری کمک بگیرد، زمان آماده شدن یا به اصطلاح Cooldown این توانایی افزایش می‌یابد و کاربران به مراتب، باید بیشتر صبر کنند.

در حال حاضر، سازندگان بازی تصمیم گرفته‌اند که شخصیت Sylas را در سرورهای آزمایشی بازی مورد تست قرار دهند تا کاربران، نظر خودشان را نسبت به این قهرمان اعلام کنند. در نهایت این شخصیت جدید، در قالب یک به‌روزرسانی و احتمالا در دو هفته‌ی دیگر، به بازی اضافه می‌شود. بازی League of Legends همین حالا برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید