تنها یک روز دیگر تا انتشار بازی مبارزه‌ای Jump Force باقی مانده است. با این حال، منتقدین نظرات خود درباره‌ی این بازی را امروز منتشر کرده‌اند که در ادامه برخی از آن‌ها را با شما مرور خواهیم کرد. شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) به مناسبت پنجاهمین سالگرد Shounen Jump Manga تلاش کرده است تا در […]

پایان تلخ گردهمایی شخصیت‌های انیمه | نقدها و نمرات بازی Jump Force

تنها یک روز دیگر تا انتشار بازی مبارزه‌ای Jump Force باقی مانده است. با این حال، منتقدین نظرات خود درباره‌ی این بازی را امروز منتشر کرده‌اند که در ادامه برخی از آن‌ها را با شما مرور خواهیم کرد.

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) به مناسبت پنجاهمین سالگرد Shounen Jump Manga تلاش کرده است تا در جدیدترین ساخته‌ی خود، بسیاری از شخصیت‌های محبوب‌ترین انیمه‌ها و مانگاهای موجود در بازار را در کنار یکدیگر جمع کند. در بازی Jump Force شاهد حضور شخصیت‌هایی از سری‌های بزرگ و پرطرفداری مانند Naruto، One Piece و Dragon Ball هستیم. همانند بسیاری از عناوین مبارزه‌ای، این بازی نیز از دو بخش داستانی داستانی و بخش چندنفره تشکیل شده است.

در داستان بازی jump Force، شما یک انسان معمولی هستید که زمانی که دنیای Naruto، One Piece و Dragon Ball با دنیای ما ادغام می‌شوند، به صورت ناخواسته درگیر جنگی عظیم می‌شوید. پس از یادگرفتن مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم، شما به جمع قهرمان‌های سری می‌پیوندید و تلاش می‌کنید مشکل به وجود آمده را رفع کنید که طبیتا برای رسیدن به این هدف، باید با دشمنان مختلفی مبارزه کنید.

با این وجود، هر زمان که از نجات دنیا خسته شدید، می‌توانید به سراغ بخش چندنفره‌ی بازی بروید. بخش رقابتی این بازی به هر دو صورت آنلاین و آفلاین قابل تجربه است. با این حال، هدف اصلی شما در بخش رقابتی، شکست همه‌ی رقبا و کسب والاترین مقام ممکن در دنیا است که این هدف تنها در حالت آنلاین قابل دست‌یابی خواهد بود.

اگرچه شرکت باندای نامکو بیش از ۴۰ شخصیت محبوب را در بازی Jump Force در کنار یکدیگر جمع و تلاش کرده تا یک گیم‌پلی قابل قبول چه از نظر بصری و چه از نظر مکانیک‌های موجود را به هواداران عرضه کند ولی به نظر می‌رسد این‌ها برای جلب رضایت منتقدین و کاربران کافی نبوده است. تا این لحظه، میانگین نمرات به ثبت رسیده برای این بازی در دو وب‌سایت Metacritic و Opencritic به ترتیب ۶۲ و ۶۳ است. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از نقدهای منتشر شده از سوی منتقدین را مطالعه کنید.

هواداران می‌توانند بازی Jump Force را فردا یعنی در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تجربه کنند.

Play! Zine 7.5/10

انتظارات زیادی از این ترکیب انیمه‌ای وجود داشت. خوشبختانه بازی Jump Force محتوای مناسب زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌تواند شما را سرگرم کرده و جلوی اعتراض‌ها و شکایت‌های شما را بگیرد. پس زمانی که هیجان‌ همه فروکش کرد، بیایید با هم فریاد بزنیم که بازی بعدی باید بسیار بهتر از این باشد.

The Game Machine 7.3/10

گیم‌پلی بازی Jump Force فوق‌العاده و چشم‌نواز است ولی مشکلات فنی بسیاری در آن وجود دارند که به لذت تجربه‌ی این بازی آسیب وارد می‌کنند.

Game Spot 7/10

بازی Jump Force یک محافظ لایق برای میراث مانگاهای شونن است. با این حال، متاسفانه این بازی بیش از حد به این میراث وفادار مانده است. محتوای جانبی و فیلرهای موجود در بخش داستانی این بازی بیش از اندازه زیاد هستند.

IGN 6.3/10

اگر از هواداران انیمه هستید و دوست دارید دکمه‌های کنترلر خود را فشار داده و شاهد مبارزات پرزرق و برق باشید؛ بازی Jump Force به شما اجازه می‌دهد برای چند ساعت یک تفریح پوچ و توخالی را تجربه کنید و پس از آن به سرعت تکراری و خسته کننده می‌شود. این‌گونه احساس می‌شود که داستان مرکب بازی نپخته و خام است و با وجود حضور تعداد زیادی از شخصیت‌های محبوب در این بازی که به ندرت در کنار یکدیگر دیده می‌شوند، شاهد هیچ اتفاق هیجان‌انگیزی نیستیم. به طور کلی، این بازی ناامید کننده است.

Wccftech 6/10

اگرچه بازی Jump Force مشکلات بزرگ بسیار زیادی دارد ولی همچنان می‌تواند مفرح و سرگرم کننده باشد. در زمان انجام برخی از ماموریت‌های جانبی، بازی آزار دهنده است و مبارزات بازی گاها تکراری به نظر می‌رسند. با این حال، استفاده از توانایی‌های شخصیت‌های محبوبتان در طول مبارزات همیشه سرگرم کننده و لذت بخش خواهد بود. اگرچه این بازی مناسب هر سلیقه‌ای نیست ولی طرفداران انیمه به طور حتم از آن لذت خواهند برد. با این حال، سعی کنید بیشتر وقت خود را در بخش آنلاین سپری کنید چرا که می‌توانید نسبت به انیمیشن‌ها و میان‌پرده‌های افتضاح بازی بی‌تفاوت باشید.

TrueGaming 5.5/10

اگر به دنبال یک بازی مبارزه‌ای رقابتی خوب هستید، پس عنوان Jump Force برای شما مناسب نیست. با این حال، اگر انیمه و مانگا جای خاصی در قلب شما دارند، شاید بتوانید فارغ از مشکلاتی که در این بازی وجود دارد از آن لذت ببرید.

PlayStation Galaxy 5/10

Shounen Jump این بازی را با هدف جشن گرفتن ۵۰ سالگی خود توسعه داده است و بسیاری از ما بی‌صبرانه منتظر آن بودیم. تئوری و ظرفیت مناسبی در این بازی وجود دارد ولی مشخص نیست که در بخش ساخت و انتشار آن چه اتفاقی افتاده است. آن همه شور و اشتیاق احتمالا پشت نقاب کاکاشی (Kakashi) پنهان شده است. Jump Force یک بازی بد نیست ولی به طور حتم یک بازی خوب هم نیست. این بازی از نظر من یک عنوان ناامید کننده است.

TheSixthAxis 3/10

کراس‌اور شخصیت‌ها و سری‌های مختلف نه برای شرکت باندای نامکو و نه برای مانگاهای شونن چیز جدیدی نیست. با این حال، این موضوع که هیچ یک از مکانیک‌های موفق و ویژگی‌های خوب استفاده شده در عناوین گذشته در این بازی حضور ندارد، من را شگفت‌زده و ناامید کرده است. این بازی از نظر بصری بسیار آشفته است. آن جذابیت و هیجانی که یک از یک بازی کراس‌اور با حضور چنین شخصیت‌های انتظار دارید، در این بازی وجود ندارد و بدتر از همه این‌که، ابتدا تا انتهای این بازی از مشکلات فنی لب‌ریز است.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید