شرکت نینتندو در جدیدترین خبر خود از عرضه‌ی دومین نسخه از بازی Super Mario Maker به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داد. همان‌طور که می‌دانید، سری بازی‌های ماریو از گذشته تاکنون نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفداران زیادی داشته و نسخه‌های متفاوت و مهیج آن، طرفداران را حسابی سرگرم کرده است. این سری بازی را […]

بازی Super Mario Maker 2 به‌زودی برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

شرکت نینتندو در جدیدترین خبر خود از عرضه‌ی دومین نسخه از بازی Super Mario Maker به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داد.

همان‌طور که می‌دانید، سری بازی‌های ماریو از گذشته تاکنون نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفداران زیادی داشته و نسخه‌های متفاوت و مهیج آن، طرفداران را حسابی سرگرم کرده است. این سری بازی را می‌توان بخشی از خاطرات شیرین دوران کودکی هر بازی‌باز دانست اما هنوز هم نسخه‌های مختلفی از این شخصیت دوست‌داشتنی عرضه می‌شوند که نباید آن‌ها را از دست داد. بر همین اساس، اخیرا نینتندو از انتشار بازی Dr. Mario World برروی تلفن‌های هوشمند خبر داده است که جزئیات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

حال این شرکت اعلام کرده است که عنوان Super Mario Maker 2 امسال در ماه ژوئن میلادی به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود که خبر خوشحال‌کننده‌ای برای دارندگان این کنسول است. نخستین نسخه از این بازی دو سال قبل برای کنسول ۳DS منتشر شد و به محبوبیت زیادی هم دست یافت که همین مسئله سازندگان را برای ساخت دومین نسخه متقاعد کرد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص نیست و به محض دریافت اطلاعات بیشتر آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید