کمتر از دو ماه پیش بود که عنوان Apex Legends با کمترین تبلیغات ممکن منتشر شد و از آن زمان تا به حال، طبق آنالیزهای وب‌سایت SuperData، بهترین عرضه را میان دیگر عناوین رایگان داشته است.عنوان Apex Legends از زمان عرضه توانسته است تا بیش از ۵۰ میلیون کاربر را جذب خود کند و این […]

عنوان Apex Legends بهترین عرضه را میان بازی‌های رایگان داشته است

کمتر از دو ماه پیش بود که عنوان Apex Legends با کمترین تبلیغات ممکن منتشر شد و از آن زمان تا به حال، طبق آنالیزهای وب‌سایت SuperData، بهترین عرضه را میان دیگر عناوین رایگان داشته است.عنوان Apex Legends از زمان عرضه توانسته است تا بیش از ۵۰ میلیون کاربر را جذب خود کند و این اعداد هنوز هم بیشتر می‌شوند چرا که اخیرا فصل اول این عنوان نیز آغاز شده و چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است.

حال طبق گزارشی که وب‌سایت SuperData منتشر کرده است، عنوان Apex Legends بهترین شروع را میان دیگر عناوین رایگانی که تا به حال منتشر شده داشته است. این بازی در ماه فوریه توانسته است ۹۲ میلیون دلار درآمد داشته باشد که البته این مقدار از عنوان Fortnite کمتر بوده است اما باید این نکته را در نظر داشت که بازی Apex Legends به تازگی و بر روی پلتفرم‌های کمتری نسبت به Fortnite عرضه شده است.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا بازی Apex Legends می‌تواند در ماه‌های آینده نیز همجون دو ماه گذشته موفق باشد و یا موفقیت آن تنها مربوط به ماه‌های اول عرضه بوده است. عنوان Apex Legends در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه نیز می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا مطالعه نمایید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید