شرکت بازی‌سازی تیک-تو حال و روز بسیار خوبی دارد. این شرکت شش ماهی است که بازی Red Dead Redemption 2 را عرضه کرده، مجموعه بازی‌های NBA 2K این شرکت حسابی می‌فروشند و تا سه ماه دیگر هم شاهد عرضه‌ی قسمت بعدی Borderlands خواهیم بود. با این حال، شاید عجیب‌ترین خبر، ادامه‌ی فروش شگفت‌انگیز بازی جی‌تی‌ای ۵ باشد. تیک-تو خبر داده است که فروش جی‌تی‌ای ۵ از ۱۱۰ میلیون نسخه هم گذشته است.

عرضه‌ی بازی جی‌تی‌ای ۵ به سال ۲۰۱۳ باز می‌گردد؛ طوری که حدودا ۶ سال از عرضه‌ی آن می‌گذرد. با این حال، اگر به پرفروش‌ترین بازی‌های هر هفته نگاه بیاندازیم، می‌بینیم که جی‌تی‌ای ۵ سال‌هاست که هر هفته در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های هفته حضور داشته.

بازی GTA V

یکی از دلایل اصلی فروش جی‌تی‌ای ۵، آن هم سال‌ها پس از عرضه‌ی بازی، پشتیبانی شگفت‌انگیز راک‌استار گیمز از بخش آنلاین بازی است. از زمان عرضه‌ی جی‌تی‌ای ۵ شرکت راک‌استار گیمز بخش آنلاین بازی را به صورت کاملا رایگان آپدیت کرده و شاهد عرضه‌ی دوره‌ای محتوای مختلف و بسته‌های الحاقی بزرگ برای بازی Grand Theft Auto Online بوده‌ایم.

تیک-تو در کنار اعلام این خبر هم‌چنین گفت که فروش بازی Red Dead Redemption 2 از ۲۴ میلیون نسخه گذشته است. البته شاهد کاهش فروش بازی در سه ماهه‌ی اخیر بوده‌ایم و بازی در واقع این مدت زمان فقط ۱ میلیون نسخه فروخته است.

بازی GTA V

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 هنوز پا نگرفته است و بازی‌کننده‌ها منتظر عرضه‌ی محتوای بیشتر برای آن هستند. انتظار نداریم Red Dead Online به بزرگی GTA Online شود، ولی می‌توانیم این موضوع را پیش‌بینی کنیم که به لطف بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 این بازی هم تا سال‌ها بعد از سوی راک‌استار پشتیبانی شود و شاهد ادامه‌ی فروش آن حتی روی کنسول‌های نسل بعد باشیم.

منبع: GameIndustry.biz

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post جی‌تی‌ای ۵ هنوز هم می‌فروشد؛ فروش بازی از ۱۱۰ میلیون نسخه گذشت appeared first on دیجی‌کالا مگ.

منبع متن: digikala

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید