مبارزان خشن استودیوی ندررلم (NetherRealm) فروش بسیار خوبی را از زمان عرضه تا کنون تجربه کرده‌اند. هیچ شکی نیست که نسخه‌ی یازدهم سری بازی‌های Mortal Kombat توانست تا نظر بسیاری از منتقدین و البته بازی‌بازان را به خود جلب کند. ولی کمی از فروش این بازی اگر صحبت کنیم، متوجه می‌شویم که در بازار فروش […]

Mortal Kombat 11 بیش از ۱٫۸ میلیون نسخه به صورت دیجیتالی به فروش رسانده است

مبارزان خشن استودیوی ندررلم (NetherRealm) فروش بسیار خوبی را از زمان عرضه تا کنون تجربه کرده‌اند.

هیچ شکی نیست که نسخه‌ی یازدهم سری بازی‌های Mortal Kombat توانست تا نظر بسیاری از منتقدین و البته بازی‌بازان را به خود جلب کند. ولی کمی از فروش این بازی اگر صحبت کنیم، متوجه می‌شویم که در بازار فروش نیز این عنوان عملکردی خیره‌کننده از خود نشان داده است. برای مثال این بازی توانست القاب پرفروش‌ترین بازی‌ ماه آپریل در آمریکا و دومین بازی پرفروش سال ۲۰۱۹ میلادی را به خود اختصاص دهد.

اگر کمی نیز به بازار فروش دیجیتالی بازی‌ها دقت کنیم، باز هم مشاهده می‌کنیم که این بازی به خوبی عمل کرده است. بازی Mortal Kombat 11 از زمان عرضه تا کنون موفق به فروش ۱٫۸ میلیون نسخه به صورت دیجیتالی برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی شده است. این مورد در حالی است که نسخه‌ی قبلی این بازی در سال ۲۰۱۵ در زمان عرضه تنها توانست ۴۰۰ هزار نسخه به صورت دیجیتالی به فروش برساند. البته نباید افزایش محبوبیت روزافزون بازار دیجیتال را نیز در این سال‌ها بی‌تاثیر دانست.

اگر هنوز متوجه کار بزرگی که نسخه‌ی یازدهم این سری کرده است نشده‌اید، پس به عرض شما می‌رسانم که این فروش خیره‌کننده توانسته است تا بازی مذکور را به پرفروش‌ترین نسخه‌ی این سری در زمان عرضه تبدیل کند. طبق گفته‌های سازندگان، قرار است که تا سال‌ها از این بازی پشتیبانی به عمل آید و این خبر می‌تواند برای هواداران سبک مبارزه‌ای به خصوص سری Mortal Kombat، نوید آینده‌ای درخشان را بدهد.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان و خون جاری خواهد شد… | نقد و بررسی بازی Mortal Kombat 11 برای شما عزیزان مهیا شده است. همچنین اگر جزو کسانی هستید که عادت دارند مسابقات و مبارزات خود را به مرگ‌بارترین حالت ممکن خاتمه دهید، می‌توانید راهنمای اجرای حرکات تمام‌کننده‌ی این بازی با نام ساده نخواهی مرد! | راهنمای اجرای تمام Fatality ها در Mortal kombat 11 را نیز مطالعه کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید