شرکت ولو (Valve) روز گذشته رسما از نسخه‌ی اختصاصی خود از بازی Dota Auto Chess رونمایی کرد. این بازی مستقل که Dota Underlords نام دارد، هم‌اکنون در دسترس کاربرانی که بتل پس تابستان بازی Dota 2 را خریداری کرده بودند، قرار گرفته است. شرکت ولو درباره‌ی این بازی نوشته است: در طول هفته‌های گذشته، ما […]

بتای Dota Underlords، ساخته‌ی جدید شرکت ولو، در دسترس قرار گرفت

شرکت ولو (Valve) روز گذشته رسما از نسخه‌ی اختصاصی خود از بازی Dota Auto Chess رونمایی کرد. این بازی مستقل که Dota Underlords نام دارد، هم‌اکنون در دسترس کاربرانی که بتل پس تابستان بازی Dota 2 را خریداری کرده بودند، قرار گرفته است.

شرکت ولو درباره‌ی این بازی نوشته است:

در طول هفته‌های گذشته، ما یک نسخه‌ی بتا از این بازی را در دسترس افراد نزدیک به این پروژه قرار داده بودیم و خریداران بتل پس تابستان از این پس به این مجموعه اضافه می‌شوند. به کمک شما، ما سرورهای خود را پیش از شروع بتای عمومی بازی آزمایش خواهیم کرد.

نسخه‌ی فعلی بازی Dota Underlords امکان تجربه‌ی یک مسابقه‌ی ۸ نفره (دقیقا مشابه نسخه‌ی اصلی Dota Auto Chess) را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، شما می‌توانید در کنار تجربه‌ی آفلاین این عنوان و مبارزه با هوش مصنوعی، از بازی با دوستانتان به صورت Co Op نیز لذت ببرید. ویژگی‌های جدید بازی مانند قابلیت کراس‌پلی، کراس‌سیو و بازی رقابتی (Ranked Match) هم‌زمان با آغاز بتای عمومی به این عنوان اضافه خواهد شد.

ما بازی Dota Underlords را در مراحل ابتدایی در دسترس شما قرار داده‌ایم. با توجه به این که قصد داریم این بازی را به صورت متوالی به‌روز کرده و ویژگی‌های جدیدی را به آن اضافه کنیم، شنیدن بازخوردهای شما و آن چه که از این بازی انتظار دارید، برای ما بسیار مهم و حیاتی است. این بازی را تجربه کرده و به ما بگویید به چه بخش‌های علاقه داشته‌اید و از نظر شما چه بخش‌هایی می‌توانند بهتر باشند. ما از همه‌ی نظرات شما استقبال می‌کنیم.

اگر بتل پس تابستان بازی Dota 2 را خریداری کرده باشید، لینک مربوط به دریافت نسخه‌ی بتای خصوصی بازی Dota Underlords را در صفحه‌ی اصلی بازی پیدا می‌کنید. با این حال، اگر بتل پس را در اختیار ندارید، جای هیچ نگرانی وجود ندارد. شرکت ولو اعلام کرده است که بتای عمومی بازی تقریبا یک هفته‌ی دیگر آغاز خواهد شد. شرکت ولو برنامه دارد این بازی را در آینده برروی گوشی‌های هوشمند نیز عرضه کند.

شرکت ولو مدتی پیش اعضای استودیوی درودو (Drodo)، سازنده‌ی نسخه‌ی اصلی Dota Auto Chess را به مرکز شرکت خود دعوت کرد ولی در نهایت نتوانست با آن‌ها بر سر توسعه‌ی یک نسخه‌ی اختصاصی از این بازی با توافق برسد. این تیم در حال حاضر برروی یک نسخه‌ی مستقل و اختصاصی با شرکت اپیک گیمز همکاری می‌کند.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید