احتمالا متوجه این موضوع شده‌اید که تعداد زیادی از شخصیت‌های بازی Final Fantasy VII Remake از لحاظ صوتی و از لحاظ تصویری نسبت به نسخه‌ی اصلی تغییر کرده اند؛ یکی از دلایل آن‌ را می‌توان تغییر یافتن صداپیشگان چندین شخصیت این عنوان از جمله کلود (Cloud) دانست. اما این را می‌توان یک تصمیم عجیب از […]

صداگذاران شخصیت‌های بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شدند

احتمالا متوجه این موضوع شده‌اید که تعداد زیادی از شخصیت‌های بازی Final Fantasy VII Remake از لحاظ صوتی و از لحاظ تصویری نسبت به نسخه‌ی اصلی تغییر کرده اند؛ یکی از دلایل آن‌ را می‌توان تغییر یافتن صداپیشگان چندین شخصیت این عنوان از جمله کلود (Cloud) دانست.

اما این را می‌توان یک تصمیم عجیب از سوی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) دانست. چراکه صداگذاران این شخصیت‌ها تنها برای Final Fantasy VII Remake تغییر یافته و برای بازی‌های آینده صداگذاران پیشین آن‌ها بازمی‌گردند. یکی از شخصیت‌های به‌یادماندنی این عنوان کلود استرایف (Cloud Strife) است که صداگذار آن از استیو برتون (Steve Burton) به کودی کریستن (Cody Christian) تغییر پیدا کرده است. او در پست جدیدی که از طریق حساب شخصی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته، از برتون تشکر کرده و نقش او را در محبوبیت این شخصیت بسیار حیاتی دانسته است.

در ادامه می‌توانید لیست کاملی از صداگذاران جدید عنوان Final Fantasy VII مشاهده کنید.( در کمانک می‌توانید از سابقه‌ی کاری این صداگذارها اطلاع پیدا کنید)

  • (Cloud, voiced by Cody Christian (All American, Teen Wolf
  • (Barret, voiced by John Eric Bentley (Transformers: Revenge of the Fallen, Independence Day: Resurgence
  • (Aerith, voiced by Briana White (Criminal Minds: Beyond Borders, Occupants
  • (Tifa, voiced by Britt Baron (GLOW
  • (Jessie, voiced by Erica Lindbeck (Spider-Man, Persona 5, ThunderCats Roar
  • (Biggs, voiced by Gideon Emery (Star Wars: The Clone Wars, Teen Wolf
  • (Wedge, voiced by Matt Jones (Breaking Bad
  • Sephiroth, voiced by Tyler Hoechlin

بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۱۳ اسفند ۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید