بسیاری معتقد هستند که شرکت سونی احتمالا در ساخت یک بازی جدید با استودیوی رمدی (Remedy) همکاری می‌کند. استودیوی رمدی در حال حاضر بازی Control را در دست ساخت دارد. این عنوان که قرار است در تاریخ سه‌شنبه ۵ شهریور ماه ۱۳۹۸ مصادف با ۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی، برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم […]

احتمال همکاری شرکت سونی و استودیوی رمدی برای ساخت یک بازی جدید

بسیاری معتقد هستند که شرکت سونی احتمالا در ساخت یک بازی جدید با استودیوی رمدی (Remedy) همکاری می‌کند.

استودیوی رمدی در حال حاضر بازی Control را در دست ساخت دارد. این عنوان که قرار است در تاریخ سه‌شنبه ۵ شهریور ماه ۱۳۹۸ مصادف با ۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی، برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود، شامل چندین بسته‌ی الحاقی خواهد بود که برخی از آن‌ها به صورت انحصاری زمامی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهند شد. اما بسیاری معتقدند که استودیوی رمدی با همکاری شرکت سونی، در حال ساخت یک بازی جدید و یا حتی یک انحصاری جدید برای کنسول شرکت سونی هستند.

زمزمه‌های این داستان اما زمانی آغاز شد که مدیر کل استودیوهای سرگرمی‌های سونی، آقای شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) برای دیدن استودیوهای رمدی و هوس‌مارک (Housemarque) به کشور فنلاند سفر کرده بود. شایعات مربوط به همکاری این دو شرکت زمانی قوت گرفت که مدتی پس از سفر آقای یوشیدا، یکی از سازندگان عنوان Quantum Break به ملاقات استودیوهای ناتی داگ و اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) رفته بود. شرکت سونی معمولا همکاری و تبادل نطرات بین استودیوهای خود را مثبت دانسته و استودیوها را تشویق به انجام چنین کاری می‌کند.

ممکن است که این شایعات تنها در این مرحله‌ مانده و هیچوقت به واقعیت نپیوندند. اما دیدن همکاری دو شرکت بزرگ سونی و استودیوی رمدی در هر زمانی و برای ساخت هر بازی می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. استودیوی رمدی همیشه علاقه‌ی خاصی به ساخت بازی‌های داستانی تک‌نفره داشته و این می‌تواند یک فرصت بسیار مناسب برای شرکت سونی باشد تا برای خرید این استودیو و یا همکاری در ساخت یک بازی انحصاری با آن دست به کار شود.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید