به تازگی، آقای پیت ساموئلز (Pete Samules)، رییس استودیوی سوپرمسایو گیمز (Supermassive Games)، مصاجبه‌ای با وب‌سایت IGN داشته و در مورد مجموعه‌ی The Dark Pictures و شباهت‌های آن با عناوین قبلی این استودیو توضیحاتی ارائه داده است. وی در این مورد اظهار داشت: ما قصد داریم این مجموعه را تا ۸ بازی به پیش ببریم. […]

مجموعه‌ی The Dark Pictures شامل ۸ بازی خواهد بود

به تازگی، آقای پیت ساموئلز (Pete Samules)، رییس استودیوی سوپرمسایو گیمز (Supermassive Games)، مصاجبه‌ای با وب‌سایت IGN داشته و در مورد مجموعه‌ی The Dark Pictures و شباهت‌های آن با عناوین قبلی این استودیو توضیحاتی ارائه داده است.

وی در این مورد اظهار داشت:

ما قصد داریم این مجموعه را تا ۸ بازی به پیش ببریم. در این مجموعه شخصیتی به نام The Curator وجود دارد که در همه‌ی قسمت‌ها حضور خواهد داشت. ما می‌خواهیم همه چیز از داستان تا شخصیت‌ها غافلگیرکننده باشند. می‌خواهیم هنگامی که بازی دوم را معرفی کردیم، مردم غافلگیر شوند. ما می‌خواهیم این آخرین چیزی باشد که مردم از ما انتظار دارند، از نظر موضوع و پس‌زمینه‌ی داستان و دیگر چیزها. سپس آن را با بازی سوم ادامه می‌دهیم.

هنگامی که از آقای ساموئلز در مورد زمان عرضه‌ی بازی‌های این مجموعه سوال شد، وی پاسخ داد که بازی‌ها هر دو سال عرضه خواهند شد. علاوه بر این، هر بازی کارگردان، نویسندگان، بازیگران و تیم سازنده‌ی متفاوتی را خواهد داشت. همانند بازی Until Dawn، ساخته‌ی قبلی این استودیو، روایت داستان بازی‌های مجموعه‌ی The Dark Pictures بر اساس دیالوگ‌ها و تصمیمات مختلف است.

وی ادامه داد:

آن‌ها دارای یک مکانیک یکسان هستند. ما برنامه‌ای برای معرفی چیز دیگری نداریم. آنچه که ما انجام خواهیم داد این است که اگر به چیز دیگری برای ارائه‌ی یک داستان خوب نیاز داشته باشیم، ترسی از امتحان کردن آن نخواهیم داشت.

Man of Medan، بازی اول از مجموعه‌ی The Dark Pictures، قرار است در تاریخ ۸ شهریورماه سال جاری (۳۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید