نخستین دموی زنده از گیم‌پلی بازی Doom Eternal در مراسم QuakeCon 2019 به نمایش گذاشته خواهد شد. بازی Doom Eternal قرار است پیشتاز عناوین شرکت بتسدا (Bethesda) در این مراسم محسوب شود. بازی Doom Eternal، نسخه‌ی آینده‌ی مجموعه‌ی افسانه‌ای Doom، قرار است اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شود و تاکنون شاهد نمایش‌های بسیاری از این […]

اولین دموی زنده‌ی Doom Eternal در مراسم QuakeCon 2019 به نمایش گذاشته خواهد شد

نخستین دموی زنده از گیم‌پلی بازی Doom Eternal در مراسم QuakeCon 2019 به نمایش گذاشته خواهد شد. بازی Doom Eternal قرار است پیشتاز عناوین شرکت بتسدا (Bethesda) در این مراسم محسوب شود.

بازی Doom Eternal، نسخه‌ی آینده‌ی مجموعه‌ی افسانه‌ای Doom، قرار است اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شود و تاکنون شاهد نمایش‌های بسیاری از این بازی بوده‌ایم. اما این نمایش‌ها به همین نقطه ختم نمی‌شود و قرار است به زودی شاهد دموی گیم‌پلی آن در مراسم QuakeCon 2019 باشیم و کشتار بی‌رحمانه‌ی شیاطین و موجودات جهنم را به صورت زنده تماشا نماییم.

این رویداد قرار است برخی از بازی‌های دیگر شرکت بتسدا و استودیوی اید سافتور (id Software) را مانند: Rage 2 و Fallout 76 نیز شامل شود ولی بدون شک، بازی Doom Eternal پیشتاز همه‌ی آن‌ها خواهد بود. بازی Doom Eternal با اهمیت‌ترین عنوان شرکت بتسدا در سال جاری محسوب می‌شود و قرار است در این مراسم خوش بدرخشد و نظر بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب نماید.

بازی Doom Eternal قرار است در تاریخ جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید