استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که به‌زودی یک به‌روزرسانی رایگان برای بازی Jump Force منتشر خواهد شد که از محتویات آن می‌توان به شخصیت جدیدی اشاره کرد. اگر از دوست‌داران این بازی هستید، در ادامه با ما همراه باشید. Jump Force را می‌توان از سری بازی‌های اکشن دانست که […]

شخصیت Prometheus به بازی Jump Force اضافه خواهد شد

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که به‌زودی یک به‌روزرسانی رایگان برای بازی Jump Force منتشر خواهد شد که از محتویات آن می‌توان به شخصیت جدیدی اشاره کرد. اگر از دوست‌داران این بازی هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

Jump Force را می‌توان از سری بازی‌های اکشن دانست که بندای نامکو وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده داشته است. این بازی امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و خیلی زود عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرد. از نکات مثبت این بازی می‌توان به انتشار به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی از سوی تیم سازنده اشاره کرد. بعضی از این بسته‌ها، شخصیت‌هایی را به بازی اضافه می‌کنند تا محبوبیت بازی افزایش یابد. چند روز پش نیز تریلری از شخصیت Majin Buu برای این بازی عرضه شد که از طریق این نشانی می‌توانید آن را تماشا کنید.

امروز هم سازندگان از انتشار یک به‌روزرسانی دیگر در پاییز امسال خبر دادند. به نقل از آن‌ها، شخصیت Prometheus به لیست کاراکترهای اصلی این بازی خواهد پیوست. هنوز تاریخ دقیق انتشار به‌روزرسانی مشخص نیست اما در آینده اطلاعات بیشتر به همراه تریلر معرفی این کاراکتر در دسترس قرار خواهد گرفت. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Jump Force را از این صفحه مطالعه کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید