شرکت مایکروسافت باری دیگر با نمایش Inside Xbox در مراسم Gamescom 2019 حضور پیدا خواهد کرد و به نظر می‌رسد که با دست پر نیز به این نمایشگاه خواهد آمد. امروز، با یکدیگر مروری بر انتظارات و مواردی که قرار است فردا در این مراسم مشاهده کنیم، خواهیم داشت. برای شروع، قطعا تمامی شما و […]

پیش به سوی Gamescom 2019 | انتظارات از Inside Xbox

شرکت مایکروسافت باری دیگر با نمایش Inside Xbox در مراسم Gamescom 2019 حضور پیدا خواهد کرد و به نظر می‌رسد که با دست پر نیز به این نمایشگاه خواهد آمد. امروز، با یکدیگر مروری بر انتظارات و مواردی که قرار است فردا در این مراسم مشاهده کنیم، خواهیم داشت.

برای شروع، قطعا تمامی شما و هواداران اکس‌باکس منتظر نسخه‌ی جدید سری Gears of War به نام Gears 5 هستید. در این نمایشگاه بخش جدید این بازی به نام Horde به همگان نشان داده می‌شود. تا جایی که ما اطلاع داریم، تمامی قابلیت‌های شخصیت‌های مختلف و البته شخصی‌سازی‌ها در بخش Escape، قرار است که در قسمت Horde نیز وجود داشته باشند. همان‌طور که می‌دانی، Gear Packs از بازی حذف شده و شما باید شخصیت‌ها را با پول واقعی در بازی خریداری کنید؛ شبیه این مکانیزم‌ را در عناوینی همچون RainbowSix Siege نیز مشاهده کرده بودیم. ولی در نهایت، هنوز اطلاعات زیادی از بخش Horde نداریم. آیا در این بخش شاهد بخش کوآپ (Coop) سه نفره خواهیم بود؟ قطعا نسبت به نسخه‌های قبلی شاهد تفاوت‌های زیادی هستیم ولی این که دقیقا به چه چیزی روبرو خواهیم شد، هنوز برای کسی مشخص نیست. برای تریلر گیم‌پلی بازی نیز باید تا شب افتتاحیه‌ی مراسم صبر کنیم و به نظر نمی‌رسد که زودتر از این موعد شاهد آن باشیم.

قطعا نسبت به نسخه‌های قبلی شاهد تفاوت‌های زیادی هستیم ولی این که دقیقا به چه چیزی روبرو خواهیم شد، هنوز برای کسی مشخص نیست

بازی‌های انحصاری دیگری نیز در طی نمایش Inside Xbox به بازی‌بازان نشان داده خواهد شد. برای مثال می‌توان امیدوار بود که برای Battletoads شاهد تاریخ انتشار دقیقی باشیم. البته این امکان نیز وجود دارد که برای انتشار بازی، یک بازه‌ی زمانی مشخص شود، ولی تاریخ انتشار دقیق نیز محتمل است. Age of Empire 2 Definitive Edition نیز ممکن است که علاوه بر دریافت تاریخ انتشار، تریلری از گیم‌پلی نشان دهد. از طرفی دیگر ممکن است که بازی Age of Empires 4 را برای اولین بار مشاهده کنیم که می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. از دیگر عناوین مورد انتظار می‌توان به Vigor اشاره کرد که در سبک بقا ساخته می‌شود و انتظارات زیادی از آن می‌رود. همچنین بسته‌ی الحاقی بازی Metro Exodus نیز قرار است که در این مراسم معرفی شود و علاوه بر آن، می‌توان انتظار حضور بازی‌های بزرگ دیگر همانند Blair Witch و PlayerUnknown’s Battlegrounds را نیز در این مراسم داشت.

Xbox Game Pass نیز احتمالا عناوین جدیدی را معرفی کند پس منتظر باشید که بعضی از بازی‌های محبوبی که در حال حاضر وجود دارند، برای هر دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان معرفی شوند.

احتمالا بزرگ‌ترین بازی غیر انحصاری که برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه می‌شود و در بخش Inside Xbox نمایشی خواهد داشت، بازی Ghost Recon Breakpoint خواهد بود. قرار است که بخشی از قسمت چندنفره‌ی این بازی را شاهد باشیم. انتظارات از این بازی بسیار بالا است چرا که با توجه به تریلرهای منتشر شده و توضیحات سازندگان، قرار است که این نسخه از تمامی نسخه‌های پیشین این سری بزرگ‌تر و از البته واقع‌گرایانه‌تر باشد؛ چه مواردی به بازی اضافه شده است؟ هنوز نمی‌دانیم ولی قرار است که به زودی متوجه شویم. بسته‌ی الحاقی بازی Destiny 2 به نام Shadowkeep نیز به احتمال زیاد فعالیت‌ها و ماموریت‌های جانبی فراوانی را معرفی می‌کند که برای هواداران سبک شوتر اول‌شخص بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

قرار نیست هیچ خبری از نسخه‌ی جدید سری Halo یا کنسول بعدی شرکت مایکروسافت منتشر شود.

بازی Empire of Sin نیز نمایشی از گیم‌پلی خواهد داشت. شاید این بازی موردانتظارترین عنوانم نمایشگاه فردا شب نباشد، ولی نمی‌توان انکار کرد که چشم بسیاری از بازی‌بازان به این عنوان دوخته شده است. Bleeding Edge نیز در نمایشگاه حضور خواهد داشت ولی هنوز مطمئن نیستیم که با چه چیزی روبرو خواهیم شد. شاید تریلری از گیم‌پلی بازی نمایش داده شود، شاید تنها این بازی در نمایشگاه حضور داشته باشد و بازدیدکنندگان بتوانند به غرفه‌ی مربوط به آن مراجعه کنند. به هر حال، این بازی نیز با توجه به سابقه‌ی درخشان استودیوی سازنده، کار سختی را برای برآورده کردن انتظارات بازی‌بازان در پیش رو دارد.

خب اکنون به سوال اصلی می‌رسیم: چه مواردی ممکن است در طی مراسم Inside Xbox نمایش داده شوند ولی مایرکوسافت از پیش آنان را مشخص نکرده و به بازی‌بازان اطلاع نداده است؟ برای شروع، باید بدانید که قرار نیست هیچ خبری از نسخه‌ی جدید سری Halo یا کنسول بعدی شرکت مایکروسافت منتشر شود. استودیوی سازنده‌ی بازی Halo Infinite بیان کرده است که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر از این بازی، باید تا مراسم E3 2020 منتظر بمانیم. برای کنسول جدید نیز چنین شرایطی وجود دارد و تا زمانی که بتوان امید داشت برای اکس‌باکس وان موارد جدید منتشر شود، انتظار نمی‌رود که خبر مهمی از پروژه‌ی بعدی مایکروسافت عرضه شود. ولی از طرفی دیگر می‌توان امیدوار بود که خبرهایی از به‌روزرسانی‌های بازی Halo: The Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

یک به‌روزرسانی کوچک یا حتی بسته الحاقی بزرگ برای State of Decay 2 دور از انتظار نیست

همچنین انتظار داریم که در رابطه با State of Decay 2 نیز اخباری را مشاهده کنیم. به تازگی این بازی به عدد فوق‌العاده‌ی ۵ میلیون بازی‌باز دست یافته که برای مایکروسافت و البته تمامی بازی‌بازان و هواداران این بازی فوق‌العاده است. یک به‌روزرسانی کوچک یا حتی بسته الحاقی بزرگ برای این بازی دور از انتظار نیست و می‌توان به آن‌ها چشم امید داشت. البته اگر منتظر نسخه‌ی بعدی این سری هستید، باید بیان کنم که متاسفانه ناامید خواهید شد؛ چرا که استودیوی سازنده بیان کرده است که علا تمام تمرکز خود را برروی همین بازی معطوف کرده است.

از این بازی که بگذریم، نوبت به The Outer Worlds می‌رسد. این بازی نیز بسیار محتمل است که در مراسم حضور داشته باشد و البته ما تریلری از گیم‌پلی آن را مشاهده کنیم. صحبت‌‌هایی در رابطه با این که ممکن است این بازی به صورت انحصاری برای اکس‌باکس عرضه شود، وجود دارد ولی هنوز هیچ نتیجه‌ی قطعی اعلام نشده است. قابل ذکر است که این بازی برای سرویس Games Pass نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که می‌دانید، بازی Cyberpunk 2077 در طی مراسم E3 نمایشی داشت که تنها در پشت درهای بسته به خبرنگاران نشان داده شد. قطعا و به احتمال زیاد، شاهد تریلر نمایش داده شده در مراسم E3 در بخش Inside Xbox مراسم Gamescom خواهیم بود. انتظارات به خودی خود از این بازی بالا هستند و با انتشار یک تریلر جذاب، سازمدگان می‌توانند بیش از پیش همه را برای این بازی مشتاق کنند.

خودتان را برای نمایش مایکروسافت آماده کنید؛ نمایشی سرشار از اتفاقات جالب و اخبار هیجان‌انگیز.

در انتها، لازم است که ذکر کنم در نمایش Inside Xbox، ممکن است شاهد تریلری از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باشیم. ناشر این بازی هنوز تایید نکرده است که قرار است تریلری از این بازی نمایش داده شود یا که تنها در غرفه‌های نمایشگاه می‌توانیم شاهد این بازی باشیم، ولی تنها حضور این عنوان می‌تواند بسیار جالب و هیجان‌انگیز باشد. همچنین شاید بتوانیم در این مراسم اولین نگاه به تریلر گیم‌پلی بازی Need for Speed Heat را داشته باشیم.

برای جمع‌بندی، مراسم شب افتتاحیه‌ی نمایشگاه Gamescom و خصوصا بخش Inside Xbox، کاملا جذاب، پربار و البته هیجان‌انگیز خواهد بود. مشخص است که مایکروسافت با دستی پر به این مراسم آمده است و قصد دارد تا هواداران خود را بهت‌زده کند. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا اکس‌باکس می‌تواند یکی از بهترین افتتاحیه‌های ممکن برای مراسم بزرگ Gamescom را به نمایش بگذارد؟

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید