بعد از اینکه شاهد یک تریلر ۱۹ دقیقه‌ای و دیدنی از بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers بودیم، حال به تازگی اطلاعات و جزئیاتی بیشتری از این عنوان منحصر به فرد و خاص در دسترس قرار گرفته است که می‌تواند برای هواداران و طرفداران این بازی جذاب به نظر برسد. بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره دیروز […]

اطلاعات بیشتری از بازی Marvel’s Avengers منتشر شدند

بعد از اینکه شاهد یک تریلر ۱۹ دقیقه‌ای و دیدنی از بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers بودیم، حال به تازگی اطلاعات و جزئیاتی بیشتری از این عنوان منحصر به فرد و خاص در دسترس قرار گرفته است که می‌تواند برای هواداران و طرفداران این بازی جذاب به نظر برسد.

بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره دیروز یک تریلر رسمی و به صورت عمومی از بازی Marvel’s Avengers منتشر شد و شخصیت‌های قابل بازی این عنوان را با دقت بیشتری مورد توجه قرار داد. با این حال هنوز اطلاعات و جزئیات زیادی وجود دارند که از آن‌ها مطلع نیستیم. در همین راستا، به تازگی طی اخباری که از سوی استودیوی سازنده در دسترس قرار گرفته‌اند، بیشتر با سیستم‌های موجود در بازی Marvel’s Avengers آشنا می‌شویم.

پیش از این می‌دانستیم که سیستم لوت موجود در این بازی در طبقه‌های مختلفی دسته بندی شده‌اند که می‌توان به دسته‌‌های عمومی، غیر عمومی، کمیاب، حماسی، سلطنتی و غیره اشاره کرد. برای مثال شما لوت‌های بخش کمیاب را بیشتر در مراحلی با درجات سختی بالا مشاهده خواهید کرد که از آیتم‌‌ها و محتویات خاص و منحصر به فردی تشکیل شده‌اند. حال در همین راستا، مشخص شده که هر یک از کاراکترهای اصلی بازی از آیتم‌ها و موارد خاصی برخوردار هستند. همچنین مشخص شده که هر یک از این افراد دارای یک درخت توانایی‌ها هستند که شما در جریان بازی می‌توانید آن‌‌ها را ارتقا داده و توانایی‌‌ها و مهارت‌های کاراکتر خود را بالا ببرید.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، شما می‌توانید بر اساس سلیقه و علاقه‌ی خود هر یک از شاخه‌هایی که این درخت توانایی‌ها دارد را بهبود ببخشید. برای مثال اگر به مبارزات با سلا‌ح‌های سرد علاقه دارید، می‌توانید مهارت شخصیت خود در استفاده از این نوع وسایل را ارتقا داده و با توانایی بیشتری از آن‌ها استفاده کنید. استودیوی سازنده در همین راستا اعلام کرده که این بازی از یک سیستم پیشروی بسیار بزرگ و وسیعی تشکیل شده که محیط را برای شما جذاب‌تر و تمایل شما برای تجربه‌ی آن را افزایش می‌دهد.

در نهایت نیز اخبار و اطلاعاتی از پوشش‌های موجود در این بازی منتشر شده است. طبق این خبرها، استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) طیف وسیعی از آن‌ها را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد که بعضی از آن‌ها در طی جریان بازی قابل دریافت هستند و برخی دیگر را شما تنها با خریدهای درون برنامه‌ای و ارز می‌توانید کسب کنید. شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده که تنها بخش پوشش‌ها و لباس‌های بازی دارای خریدهای درون‌برنامه‌ای است. بی‌شک دنیای مارول با بیش از ۸۰ سال سابقه در تولید محتوا، دارای آیتم‌ها و محتویات مختلفی است که استودیو‌های سازنده می‌توانند از آن‌ها برای ساخت یک عنوان بی‌نظیر و خاص استفاده کنند. در هر صورت به نظر می‌رسد شاهد یک عنوان بی‌نظیر و منحصر به فرد در صنعت بازی‌سازی باشیم که توجه افراد زیادی را تا به الان به خود جلب کرده است.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند. در صورتی که علاقه‌مند هستید، می‌توانید مطلب مربوط به «قهرمانان گمنام | پنج قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم» را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید. همچنین شما می‌توانید دیگر اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این لینک مشاهده کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید