کونامی اعلام کرده است که عنوان PES 2018 از رزولوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، PES 2018 نیز از مزیت‌های پلی‌استیشن ۴ پرو بهره می‌برد و مدیر محصولات کونامی یعنی آدام باتی (Adam Bhatti)، طی گفت و گویی با گیمینگ‌بولت در E3 2017 به این موضوع اشاره کرده و گفته […]

PES 2018 از رزولوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کند

کونامی اعلام کرده است که عنوان PES 2018 از رزولوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، PES 2018 نیز از مزیت‌های پلی‌استیشن ۴ پرو بهره می‌برد و مدیر محصولات کونامی یعنی آدام باتی (Adam Bhatti)، طی گفت و گویی با گیمینگ‌بولت در E3 2017 به این موضوع اشاره کرده و گفته است:

در حال حاضر، ما به ارائه‌ی رزولوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۴ پرو متعهد هستیم. دیگر ویژگی‌های این کنسول را در زمان فعلی نمی‌توانیم تایید کنیم و هنوز در حال امتحان آن‌ها هستیم، ولی عرضه‌ی بازی با پشتیبانی از رزولوشن ۴K تضمین شده است.

علاوه بر این، آدام درباره‌ی پشتیبانی PES 2018 از ایکس‌باکس وان ایکس این‌طور توضیح داده است:

تاکنون، ما جزئیاتی از ایکس‌باکس وان ایکس را تایید نکرده‌ایم. مایکروسافت رونمایی بسیار عالی و جالبی از ایکس‌باکس وان داشت، اما این امری است که هرچه به عرضه‌ی این کنسول نزدیک‌تر می‌شویم، باید بیشتر به آن فکر کنیم. در حال حاضر واقعاً نمی‌توانیم چیزی بگوییم.

PES 2018 در ۱۲ سپتامبر مصادف با ۲۱ شهریور برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، اندروید و آی‌اواس عرضه می‌گردد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید