توسعه دهنده عناون Hitman، یعنی IO Interactive، هدف ویژه بعدی این عنوان را مشخص کرد. این هدف، بیست‌ و پنجمین هدف این فصل است و هدف ماقبل آخر این فصل به شمار می‌رود. این هدف با نام The Fugitive شناخته می‌شود و در جزیره هاکایدو ژاپن حضور دارد. احتمالا این ماموریت هم‌اکنون در دسترس است […]

ماجرای ما قبل آخرین هدف ویژه فصل اول عنوان Hitman در جزیر هاکایدو اتفاق می‌افتد

توسعه دهنده عناون Hitman، یعنی IO Interactive، هدف ویژه بعدی این عنوان را مشخص کرد. این هدف، بیست‌ و پنجمین هدف این فصل است و هدف ماقبل آخر این فصل به شمار می‌رود.

این هدف با نام The Fugitive شناخته می‌شود و در جزیره هاکایدو ژاپن حضور دارد. احتمالا این ماموریت هم‌اکنون در دسترس است و وظیفه شما این است که هدف مشخص شده را به قتل برسانید. نکته جالب توجه این هدف این است که این بار باید مشخصات و هویت هدف را نیز خودتان به دست آورید. همچنین اگر این ماموریت را دوباره شروع کنید (از میانه ماموریت ریستارت کنید) هویت هدف شاید تغییر یابد.

اگر این ماموریت برایتان اولین قتل یک هدف ویژه در هاکایدو باشد، و اگر موفق به کشتن هدف شوید، لباس White Yukata (یک لباس سفید رنگ و سنتی ژاپنی) را به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد. همچنین اگر این ماموریت را در رتبه Silent Assassin به اتمام برسانید، امتیاز آن در روند بدست آوردن Winter Suit حساب خواهد شد.

 

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید