تاریخ عرضه Monster Hunter Stories در اروپا مشخص شد

1 1 1 1 1 (1 امتیاز)
تاریخ عرضه Monster Hunter Stories در اروپا مشخص شد - 5.0 out of 5 based on 1 vote

طبق اعلام نینتندو، عنوان Monster Hunter Stories از تاریخ ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور) در اروپا برای کنسول ۳DS در دسترس خواهد بود. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، این نسخه اسپین‌آفی از قسمت‌های مهم سری Monster Hunter است. همچنین در این نسخه بازی‌بازان به جای نقش شکارچی، در قالب سوارکار ایفای نقش می‌کنند. علاوه بر این، این عنوان تجربه یک […]

تاریخ عرضه Monster Hunter Stories در اروپا مشخص شد

طبق اعلام نینتندو، عنوان Monster Hunter Stories از تاریخ ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور) در اروپا برای کنسول ۳DS در دسترس خواهد بود. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، این نسخه اسپین‌آفی از قسمت‌های مهم سری Monster Hunter است. همچنین در این نسخه بازی‌بازان به جای نقش شکارچی، در قالب سوارکار ایفای نقش می‌کنند. علاوه بر این، این عنوان تجربه یک عنوان نقش افرینی قدیمی را به بازی‌باز می‌دهد.

برخلاف نسخه‌های اصلی این سری، Stories از جلوه‌های بصری جذاب‌تر و باطراوت‌تری بهره می‌برد. همچنین در این نسخه بازی‌بازان قادرند تخم‌ هیولاها را بدزدند و از آن جوجه بگیرند؛ سپس از آن‌ها در طول گشت‌وگذار و مبارزه استفاده کنند.

عنوان Monster Hunter Stories از تاریخ ۸ اکتبر ۲۰۱۶ (۱۶ مهر ۱۳۹۵) در ژاپن منتشر شده است. تا به حال تاریخ عرضه رسمی‌ آن برای امریکا مشخص نشده است ولی به‌نظر می‌رسد تا اواخر سال جاری میلادی در امریکا نیز عرضه شود.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید