باس کی پروداکشنز (Boss Key Productions) با همکاری لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games)، قصد عرضه نسخه‌های فیزیکی و کلکسیونی LawBreakers را دارد. لیمیتد ران اعلام کرده است که نسخه‌های فیزیکی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصیِ LawBreakers در ۴ اوت (۱۳ مرداد) با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار عرضه می‌شود. البته تعداد این نسخه‌های فیزیکی به ۵۰۰۰ […]

از نسخه‌های فیزیکی و کلکسیونی LawBreakers رونمایی شد

باس کی پروداکشنز (Boss Key Productions) با همکاری لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games)، قصد عرضه نسخه‌های فیزیکی و کلکسیونی LawBreakers را دارد.

لیمیتد ران اعلام کرده است که نسخه‌های فیزیکی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصیِ LawBreakers در ۴ اوت (۱۳ مرداد) با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار عرضه می‌شود. البته تعداد این نسخه‌های فیزیکی به ۵۰۰۰ تا در سراسر جهان محدود می‌شود و باید هرچه سریع‌تر در اوایل عرضه‌ی بازی اقدام به خرید آن‌ها کرد.

علاوه بر این، از نسخه‌ی کلکسیونی LawBreakers برای رایانه‌های شخصی رونمایی شده است. این نسخه‌ی کلکسیونی که ۶۹٫۹۹ دلار قیمت دارد، شامل نسخه‌ی Deadzo Deluxe بازی (اجرا از طریق استیم)، کتاب Abaddon’s Journel و چندین کارت و برچسب می‌شود و از طریق این لینک می‌توان آن را پیش‌خرید کرد.

LawBreakers در ۸ اوت مصادف با ۱۷ مرداد برای رایانه‌های شخصی و کنسول نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ انتشار می‌یابد. کاربران ایکس‌باکس وان قادر به تجربه‌ی این عنوان نخواهند بود و کلیف بلیزنسکی به‌عنوان سازنده‌ی آن، قبلاً دلیل عدم عرضه‌ی نسخه‌ی ایکس‌باکس وان را مشخص کرده است. 

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید