Crash Bandicoot N.Sane Trilogy که به نظر می‌رسید عنوانی انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ باشد، حال به گفته‌ی یک خرده فروش آنلاین، در ماه دسامبر سال جاری برای ایکس باکس وان نیز منتشر می‌شود.  البته هنوز هیچ تاییدی از سوی خود اکتیویژن انجام نشده است. از زمان معرفی این بازی، این موضوع که انحصاری […]

گزارش: Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در دسامبر ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان منتشر خواهد شد

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy که به نظر می‌رسید عنوانی انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ باشد، حال به گفته‌ی یک خرده فروش آنلاین، در ماه دسامبر سال جاری برای ایکس باکس وان نیز منتشر می‌شود.  البته هنوز هیچ تاییدی از سوی خود اکتیویژن انجام نشده است. از زمان معرفی این بازی، این موضوع که انحصاری بودن آن اعلام نشد قابل توجه همگان قرار گرفت. و در حال حاضر که نسخه‌ی فیزیکی بازی در دسترس است، نبود برچسب “Only On PlayStation” نیز به این شایعه‌ها قوت می‌بخشد. پیش از این نیز یک خرده فروش مجارستانی بازی را برای ایکس باکس وان لیست کرده بود و اعلام کرد بازی در سوم دسامبر منتشر می‌شود. حال به گفته‌ی این خرده فروش تاریخ عرضه‌ی این بازی برای ایکس باکس وان در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۷ می‌باشد.

در زیر می‌توانید تصویری از لیست کردن بازی در سایت Base.com را مشاهده کنید:

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در تاریخ ۳۰ ژوئن برای پلی استیشن ۴ منتشر شد و توانست صدر نشین جدول فروش بریتانیا شود. هم‌چنین مدیر اجرایی شرکت اکتیویژن بیان کرده است که ممکن است در آینده شاهد نسخه‌های بیشتری از سری محبوب Crash باشیم.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy نسخه‌ی بازسازی شده‌ای از سه نسخه‌ی اول بازی است که در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ توسط ناشر آن شرکت اکتیویژن برای پلی استیشن ۴ منتشر شده است. و اگر این گزارش‌ها و لیست کردن‌ها را صحیح بشماریم، بازی تقریبا ۵ ماه دیگر برای ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید