به‌نظر می‌رسد که اشاره‌ به عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Bayonetta برای پلاتینیوم گیمز کافی نبوده است و این استودیو، به انتشار یکی دیگر از بازی‌های خود یعنی The Wonderful 101 برروی این کنسول نیز اشاره کرده است. The Wonderful 101 در ۲۰۱۳ برروی Wii U منتشر شد و ظاهراً قرار است که برای نینتندو سوئیچ […]

پلاتینیوم گیمز به نسخه‌ی نینتندو سوئیچ The Wonderful 101 اشاره دارد

به‌نظر می‌رسد که اشاره‌ به عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Bayonetta برای پلاتینیوم گیمز کافی نبوده است و این استودیو، به انتشار یکی دیگر از بازی‌های خود یعنی The Wonderful 101 برروی این کنسول نیز اشاره کرده است.

The Wonderful 101 در ۲۰۱۳ برروی Wii U منتشر شد و ظاهراً قرار است که برای نینتندو سوئیچ نیز عرضه شود. به‌تازگی، پلاتینیوم گیمز توسط حساب توئیتر ژاپنی خود، دو تصویر جدید از این بازی منتشر کرده است. یکی از این دو تصویر، سه شخصیت این عنوان را در حال تجربه‌ی یک بازی با جوی‌کان‌های نینتندو سوئیچ به نمایش می‌گذارد و از این رو، قطعاً منظور پلاتیونیوم گیمز به عرضه‌ی نسخه‌ی سوئیچ است. اکنون این تصاویر جدید را مشاهده کنید:

 

با این وضعیت، باید منتظر قطعی شدن انتشار نسخه‌های نینتندو سوئیچ Bayonetta و The Wonderful 101 باشیم و پس از آن، باید دید که آیا پلاتینیوم گیمز به پشتیبانی بیشتر از این کنسول ادامه می‌دهد یا خیر.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید