به تازگی خبری جدید مبنی بر تاخیر خوردن عرضه بازی Fable Fortune منتشر شده است که جزئیات آن را در ادامه میتوانید مطالعه کنید. همان طور که اطلاع دارید، عنوان Fable Fortune که در دسته بازی‌های کارتی قرار می‌گیرد، برای انتشار در روز ۱۱ جولای یعنی ۲۰ تیر ماه ، به صورت دسترسی زود هنگام […]

عرضه بازی Fable Fortune با تاخیر مواجه شد

به تازگی خبری جدید مبنی بر تاخیر خوردن عرضه بازی Fable Fortune منتشر شده است که جزئیات آن را در ادامه میتوانید مطالعه کنید.

همان طور که اطلاع دارید، عنوان Fable Fortune که در دسته بازی‌های کارتی قرار می‌گیرد، برای انتشار در روز ۱۱ جولای یعنی ۲۰ تیر ماه ، به صورت دسترسی زود هنگام (Early Access)، برنامه روزی شده بود.

حال تهیه کننده بازی Fable Fortune یعنی لوک بورت (Luke Borrett)، چندی پیش اعلام کرد که عرضه این بازی با تاخیر مواجه شده است، وی افزود:

متاسفانه به علت بوجود آمدن یک مشکل مدیریتی کاملا اتفاقی، عرضه بازی Fable Fortune به صورت نسخه دسرسی زودهنگام با مشکل مواجه شده است. ما درحال حاظر انتشار این بازی را برای هفته آینده برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم نسخه ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی را به صورت همزمان در اختیار کاربران قرار دهیم. سپس ما شاهد یک سیستم مناسب کراس پلی (cross-play) در میان دو پلتفرم این بازی هستیم.

همچنین وی در ادامه اعلام کرد کسانی که هنوز به کد‌ های نسخه بتا بازی Fable Fortune دسترسی پیدا نکرده اند، در هفته آینده کد های بیشتری برای کاربران ارسال خواهد شد و می‌توانند استفاده کنند.

در مجموع طبق گفته‌های لوک بورت تهیه کننده Fable Fortune، می‌توانیم در هفته آینده منتظر جدیدترین ساخته استودیو مدیاتونیک (Mediatonic)، باشیم.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید