بازی The Tomorrow Children ساخته استودیوی بازی‌سازی کیو-گیمز (Q-Games) برای مدتی طولانی در دسترس نخواهد بود. شرکت سونی، ناشر این بازی، به همراه دیلان کوتبرت (Dylan Cuthbert) کارگردان آن رسماً اعلام کردند که خدمات آنلاین این عنوان تا تاریخ چهارشنبه ۲۰ آبان ماه (۱ نوامبر ۲۰۱۷) در دسترس قرار خواهد داشت و درست یک سال […]

خدمات آنلاین The Tomorrow Children تا مدتی دیگر خاتمه می‌یابد

بازی The Tomorrow Children ساخته استودیوی بازی‌سازی کیو-گیمز (Q-Games) برای مدتی طولانی در دسترس نخواهد بود. شرکت سونی، ناشر این بازی، به همراه دیلان کوتبرت (Dylan Cuthbert) کارگردان آن رسماً اعلام کردند که خدمات آنلاین این عنوان تا تاریخ چهارشنبه ۲۰ آبان ماه (۱ نوامبر ۲۰۱۷) در دسترس قرار خواهد داشت و درست یک سال پس از انتشار آن خاتمه می‌یابد.

کوتبرت با انتشار توییتی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر ضمن اعلام این خبر ابراز داشت:

این [بازی] بسیار سرگرم‌کننده و متفاوت نسبت به بازی‌های رایج بود اما [سرورهای] The Tomorrow Children در ماه نوامبر میلادی بسته خواهد شد و [تنها تا آن زمان] فرصت خواهید داشت تا آن را تجربه کنید!

کوتبرت با انتشار توییت‌های مختلفی در این باره به شفاف‌سازی پرداخت و دلیل اتخاذ این تصمیم را موارد زیادی برشمرد. از جمله دلایل مشخص شده از سوی وی، می‌توان به وقت‌گیری و میزان کار زیاد برای اجرای بازی به صورت MMO و همچنین به‌روزرسانی محتوا و جذب بازیکنان جدید اشاره کرد.

بازی The Tomorrow Children یک ترکیب منحصر به فرد و عجیب و غریب از دو عنوان Minecraft و Marxism است. بازیکن در این بازی در دنیایی قرار می‌گیرد که به واسطه یک آزمایش غیرقابل پیش‌بینی از بین رفته و بشریت نیز از فرم عادی خود خارج شده است. بازیکن کنترل فردی را بدست می‌گیرد که بر اساس پیش‌بینی‌ها می‌تواند افرادی که در طی این آزمایش از بین رفته‌اند را بازگرداند و نجات دهد. در این عنوان با جمع‌آوری منابع گوناگون قادر به ساخت شهر مد نظر خود خواهید بود.

اثر شرکت کیو-گیمز که در سپتامبر ۲۰۱۶ میلادی وارد بازار شد، برخلاف انتظارات با واکنش منفی منتقدان همراه شد. این بازی ابتدا ۲۰ دلار قیمت داشت اما مدتی پس از عرضه، به صورت یک عنوان رایگان (Free-to-Play) در دسترس عموم قرار گرفت با این حال نیز نتوانست مخاطب کافی جذب کند.

لازم به ذکر است که تمامی دلارهای مجازی خریداری شده برای این بازی، پس از تاریخ خاتمه آن، دیگر در دسترس نخواهد بود بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا جایی که امکان دارد از آن‌ها استفاده کنید. بازی The Tomorrow Children به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید