به تازگی اعلام شده است که بازی پرطرفدار ARK: Survival Evolved، با افزایش ۳۰ دلاری قیمت همراه بوده است. همان طور که اطلاع دارید، بازی پرطرفدار ARK: Survival Evolved، دو سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۵، از طریق سرویس دسترسی زودهنگام شبکه استیم (Steam) یعنی (Early Access)، منتشر شد و تا الان توانسته کاربران زیادی […]

افزایش ۳۰ دلاری قیمت بازی ARK: Survival Evolved

به تازگی اعلام شده است که بازی پرطرفدار ARK: Survival Evolved، با افزایش ۳۰ دلاری قیمت همراه بوده است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی پرطرفدار ARK: Survival Evolved، دو سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۵، از طریق سرویس دسترسی زودهنگام شبکه استیم (Steam) یعنی (Early Access)، منتشر شد و تا الان توانسته کاربران زیادی را برای خود جمع آوری کند.

تاریخ انتشار این بازی قبل تر هم توسط استودیو سازنده آن یعنی وایلدکارد (Wildcard)، اعلام شده بود و سازندگان روز ۸ آگوست مصادف با ۱۷ مرداد را برای انتشار این بازی برنامه ریزی کرده بودند. از این تاریخ به بعد قرار شد عنوان ARK: Survival Evolved از سیستم دسترسی زودهنگام استیم خارج شود و به طور رسمی و در قالب یک بازی کامل در دسترس کاربران قرار گیرد.

پیش از این و در سرویس دسترسی زودهنگام، این بازی با قیمت ۳۰ دلار یعنی نصف یک قیمت کامل بازی AAA، در دسترس کاربران قرار می‌گیرفت و قرار بود در صورت انتشار نسخه اصلی، قیمت بازی به ۶۰ دلار کامل افزایش پیدا کند. حال با اینکه یک ماه به انتشار نسخه اصلی ARK: Survival Evolved باقی مانده است، سازندگان قیمت بازی را به ۶۰ دلار افزایش داده اند و کاربران استیم حتی هم اکنون برای خرید نسخه دسترسی زودهنگام هم، باید ۶۰ دلار هزینه کنند.

همچنین در صورتی که هم اکنون این بازی را با قیمت کامل ذکر شده خریداری کنید، در زمان انتشار دیگر نیازی به هزینه اضافه نیست و با یک آپدیت یا بروزرسانی رایگان همگانی، نسخه بازی شما به نسخه کامل تبدیل خواهد شد.

 

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید