سخت‌ترین بخش عرضه Lawbreakers برروی نینتندو سوئیچ کمبود دکمه‌های کنترلر آن است! جمله بالا پاسخی بود که سرپرست طراحان عنوان Lawbreakers آقای دن نانی (Dan Nanni) در مصاحبه‌ای با وب‌سایت GamingBolt، هنگامی که از ایشان سوال شد آیا امکان ارائه بازیتان برروی سوئیچ وجود دارد یا خیر؟ بیان کرد. تا به اینجای کار استودیوی Boss Key Productions تائید کرده که […]

Boss Key از دلایل سختی عرضه Lawbreakers برروی سوئیچ می‌گوید

 سخت‌ترین بخش عرضه Lawbreakers برروی نینتندو سوئیچ کمبود دکمه‌های کنترلر آن است!

جمله بالا پاسخی بود که سرپرست طراحان عنوان Lawbreakers آقای دن نانی (Dan Nanni) در مصاحبه‌ای با وب‌سایت GamingBolt، هنگامی که از ایشان سوال شد آیا امکان ارائه بازیتان برروی سوئیچ وجود دارد یا خیر؟ بیان کرد. تا به اینجای کار استودیوی Boss Key Productions تائید کرده که عنوان Lawbreakers برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد، اما فعلا صحبتی از نسخه نینتندو سوئیچ به میان نیامده است.

ماه مِی بود که آقای کلیف بلزینسکی (Cliff Bleszinski) یکی از بیان‌گذاران استودیوی Boss Key Productions در پاسخ به این سوال که: آیا امکان انتشار Lawbreakers برروی ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ وجود دارد؟ بیان کردند که:

هرچیزی ممکن است.

از طرفی اجرای روان Lawbreakers برروی سوئیچ ممکن است به‌دلیل سخت‌‌افزار ضعیف آن کار بسیار دشواری باشد، اما سرپرست طراحان بازی معتقد است که مشکل‌ترین کار این نیست! براساس صحبت‌های آقای نانی، تیم آ‌ن‌ها بسختی توانسته‌اند تمامی حرکات و قابلیت‌ها را برروی کنترلر پلی‌استیشن ۴ پیاده‌سازی کنند و کنترلر سوئیچ نیز حتی دکمه‌های کمتری برای بکارگیری دارد.

در این دنیا احتمال وقوع هرچیزی وجود دارد. من فکر‌ می‌کنم مشکل‌ترین بخش ارائه نسخه سوئیچ Lawbreakers بحث دکمه‌های کنترلر آن باشد. به بازی‌مان نگاه کنید، باید عرض کنم که بسختی توانستیم تمام حرکات و قابلیت‌ها را برروی کنترلر پلی‌استیشن ۴ جای دهیم. این بدین معنی است که اگر در آینده بازی قرار باشد برروی ایکس‌باکس وان نیز عرضه شود، با مشکلات کمتری مواجه خواهیم بود. اما اگر به کنترلر اصلی نینتندو سوئیچ نگاهی بیاندازید، متوجه خواهید شد که دکمه‌های زیادی ندارد.

Lawbreakers ساخته استودیوی Boss Key Productions، عنوانی در سبک تیراندازی اول‌ شخص تیمی است که قرار است در تاریخ ۸ آگوست (۱۷ مرداد) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید