شرکت اتلوس (Atlus) کنسرت Persona Super Live P-Sound Bomb!!!! 2017 ~Witness the Harbor’s Crimes، که قرار است هفته آینده در تاریخ ۲ آگوست (چهارشنبه ۱۱ مرداد) برگزار شود را، به صورت زنده بر روی سایت Niconico پخش خواهد کرد. هرچند، تماشای این کنسرت رایگان نوبده و علاقمندان برای مشاهده این کنسرت باید ابتدا هزینه آن […]

سرویس‌های پخش زنده کنسرت Persona Super Live P-Sound Bomb رایگان نخواهند بود

شرکت اتلوس (Atlus) کنسرت Persona Super Live P-Sound Bomb!!!! 2017 ~Witness the Harbor’s Crimes، که قرار است هفته آینده در تاریخ ۲ آگوست (چهارشنبه ۱۱ مرداد) برگزار شود را، به صورت زنده بر روی سایت Niconico پخش خواهد کرد. هرچند، تماشای این کنسرت رایگان نوبده و علاقمندان برای مشاهده این کنسرت باید ابتدا هزینه آن را پرداخت کنند.

متاسفانه دسترسی به سرویس پولی این سایت برای مشترکین خارج از ژاپن ممنوع بوده، از این رو علاقمندان غربی نمی‌توانند این کنسرت را مشاهده نمایند. بلیط مشاهده این کنسرت به صورت آنلاین، ۱۵۰۰ ین قیمت داشته (تقریبا معادل ۱۳.۵ دلار) و تا تاریخ ۶ آگوست قابل خریداری است. (برای کسانی که می‌خواهند بازپخش این کنسرت را پس از اجرای آن مشاهده کنند)

این کنسرت که قرار است در تاریخ ۲ آگوست و از ساعت ۱۹ به وقت توکیو آغاز شود، شامل خوانندگان و موسیقی‌دان‌های بسیاری از سری پرسونا بوده، که در ادامه می‌توانید تعدادی از آن‌ها را مشاهده کنید.

  • Lyn
  • Yumi Kawamura
  • Lotus Juice
  • Shihoko Hirata
  • Shoji Meguro

همانطور که در گزارش‌های قبلی خود ذکر کرده بودیم، کنسرت‌های سری پرسونا علاوه بر اجرای موسیقی‌های زیبا از این سری عناوین، اصولا شامل معرفی‌های متفاوتی در رابطه با سری بازی‌های پرسونا نیز خواهند بود. آخرین کنسرت سری پرسونا شامل رونمایی از اولین گیم‌پلی عنوان Persona 5 بوده و همچنین اطلاعات جدیدی از عناوین فرعی این سری منتشر کرد. با توجه به صحبت‌های شرکت اتلوس در مورد رونمایی از یک نسخه جدید از این سری بازی‌ها در سال جاری میلادی، و در نظر گرفتن دامین‌های بسیاری که این شرکت چندین ماه قبل برای سری پرسونا ثبت کرده بود، احتمال معرفی یک نسخه جدید از سری پرسونا در این کنسرت بسیار زیاد است.

منبع متن: gamefa

ADs

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید