به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، موسسه اقتصادی NPD گزارش مالی صنعت بازی در ناحیه‌ی آمریکای شمالی را منتشر کرده است که بخش اول آن در زمینه‌ی فروش نرم‌افزاری را در اینجا مشاهده کردید و اکنون با گزارشِ بخش سخت‌افزاری همراه شما هستیم.

طبق اعلام NPD، کنسول Nintendo Switch با کنار زدن PS4، پرفروش‌ترین کنسول ماه جولای در آمریکا بوده است. به نظر می‌رسد عرضه‌ی بازی محبوب Splatoon 2 مهم‌ترین عامل برای رشد فروش کنسول Nintendo محسوب می‌شود. 

در گزارش NPD‌ آمده است که مجموع فروش کنسول‌ها در ماه جولای 182 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با زمان مشابه سالِ 2016 بیش از 29 درصد افزایش داشته است. همچنین میزان فروش کنسول‌ها از آغاز سال 2017 تاکنون بیش از 1.6 میلیارد دلار بوده است که به طور شگفت‌انگیزی و به طور دقیق 20% بیشتر از سال 2016 است. اوضاع در زمینه‌ی فروش لوازم جانبی نیز بسیار مثبت دنبال می‌شود و طی ماه گذشته 129 میلیون دلار لوازم جانبی کنسولی فروخته شده است که در قیاس با زمان مشابه سال گذشته، حدود 9 درصد افزایش داشته است.

در پایان دیدگاه شما در مورد این خبر چیست؟ از نظر شما در ماه‌های آینده نیز Switch موفق به شکست PS4 خواهد شد؟ و البته با عرضه‌ی Xbox One X شرایط Microsoft‌ چه تغییری خواهد کرد؟ خوشحال می‌شویم تحلیل خود در مورد شرایط بازار کنسولی را به اشتراک بگذارید ...

منبع متن: pardisgame

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید