پیش از آغاز استریم اصلی شرکت مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷، توانستیم نمایش ها و اطلاعاتی از بازی به شدت مورد انتظار Forza Motorsport 7 ببینیم و بشنویم. علاوه بر انتشار تصاویر فوق‌العاده و زیبا که با رزولوشن ۴K در اختیار ما قرار گرفته، اطلاعاتی از نسخه های مختلف بازی دریافت کردیم که قطعا برای طرفداران مهم […]

Gamescom 2017 | تصاویر ۴K زیبایی از Forza Motorsport 7 منتشر شد + نسخه‌های مختلف بازی

پیش از آغاز استریم اصلی شرکت مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷، توانستیم نمایش ها و اطلاعاتی از بازی به شدت مورد انتظار Forza Motorsport 7 ببینیم و بشنویم. علاوه بر انتشار تصاویر فوق‌العاده و زیبا که با رزولوشن ۴K در اختیار ما قرار گرفته، اطلاعاتی از نسخه های مختلف بازی دریافت کردیم که قطعا برای طرفداران مهم و جالب توجه است.

طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه استاندارد بازی Forza Motorsport 7 مبلغ ۵۹٫۹۹ دلار یا ۴۹٫۹۹ پاوند یا ۶۹٫۹۹ یورو قیمت خواهد داشت (در مناطق و قاره‌های مختلف). این در حالی است که نسخه دیلاکس بازی تنها به صورت دیجیتالی در دسترس قرار خواهد گرفت و ۷۹٫۹۹ دلار، ۶۹٫۹۹ پاوند یا ۸۹٫۹۹ یورو قیمت خواهد داشت. در مرحله آخر، نسخه Ultimate بازی قرار دارد که ۹۹٫۹۹ دلار، ۸۹٫۹۹ پاوند یا ۱۰۹٫۹۹ یورو قیمت دارد. اما به سراغ محتوای این نسخه‌ها که برویم، باید بگوییم که طبیعتا هر سه نسخه دارای بازی اصلی هستند، یک اتومبیل مخصوص روز اول به ارزش ۱۰ دلار و عضویت VIP به ارزش ۲۰ دلار در نسخه های دیلاکس و Ultimate وجو دارد. علاوه بر این ها، محتوای جایزه دیجیتالی پیش خرید Forza Motorsport 7 و Forza Horizon 3 و همچنین بسته اتومبیل Hoonigan نیز در هر سه نسخه بازی شامل خواهد شد. دو محتوا تنها برای نسخه Ultimate بازی در دسترس خواهد بود که یکی Car Pass بازی به ارزش ۳۰ دلار و دیگری دسترسی زودهنگام به بازی در تاریخ ۲۹ سپتامبر هستند و همان طور که گفته شد تنها خریداران نسخه Ultimate می‌توانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

بازی Forza Motorsport 7 برای اولین بار در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017 معرفی شد و همه را با جلوه های بصری فوق‌العاده خود که با سخت افزار قدرتمند کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به نمایش در می‌‌آید، متحیر کرد. این بازی با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه برروی کنسول قدرتمند شرکت مایکروسافت اجرا خواهد شد و می‌تواند یکی از برترین تجربه های اتومبیلرانی تاریخ را ارایه کند.

شما می‌توانید در زیر، تصاویر منتشر شده از بازی Forza Motorsport 7 را که رزولوشن ۴K دارند در زیر تماشا نمایید و لذت ببرید. عنوان Forza Motorsport 7 در تاریخ ۳ ماه اکتبر سال جاری میلادی برای ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود اما با توجه به تاریخ عرضه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس (۷ ماه نوامبر)، یک به‌روزرسان برای این نسخه در آن تاریخ عرضه خواهد شد تا بازی‌بازان این کنسول جدید بتوانند نهایت لذت را از تجربه بازی ببرند.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید