هاجیمه تاباتا (Hajime Tabata) کارگردان بازی Final Fantasy XV و تیم توسعه این عنوان، در این چند وقت اخیر حسابی مشغول به گسترش این بازی و جهان آن بوده و هستند. همانطور که احتمالاً مطلع هستید اخیراً نسخه رایانه شخصی این بازی به صورت رسمی تائید و رونمایی شده است و نسخه‌ای از بازی Final […]

اشاره کارگردان بازی Final Fantasy 15 به نسخه نینتندو سوییچی از این پروژه

هاجیمه تاباتا (Hajime Tabata) کارگردان بازی Final Fantasy XV و تیم توسعه این عنوان، در این چند وقت اخیر حسابی مشغول به گسترش این بازی و جهان آن بوده و هستند. همانطور که احتمالاً مطلع هستید اخیراً نسخه رایانه شخصی این بازی به صورت رسمی تائید و رونمایی شده است و نسخه‌ای از بازی Final Fantasy XV برای تلفن‌های هوشمند نیز در دست ساخت و توسعه قرار دارد. در این لحظه تنها پلتفرمی که هنوز نسخه‌ای از بازی Final Fantasy XV به آن راه نیافته، کنسول محبوب نینتندو سوییچ است که هر چند این مورد نیز احتمالاً بنابر گفته‌های اخیر تاباتا در آینده تغییر کند.

در جریان پخش زنده بازی Final Fantasy XV که در طی رویداد Gamescom 2017 از طریق سرویس توییچ (Twitch) صورت گرفت، یکی از کاربران در رابطه با پروژه‌های آینده مرتبط با بازی Final Fantasy XV پرسید. این پرسش منجر به این شد که تاباتا به این نکته اشاره کند که تیم توسعه این بازی تلاش دارد که تا جایی که می‌تواند به توسعه و گسترش جهان این بازی بپردازد و آن‌ها به کنسول بازی‌ای که نامش مشابه با سرویس توییچ است، بسیار علاقه دارند. پرواضح است که تنها نام کنسول نینتندو سوییچ به سرویس توییچ شباهت دارد و منظور تاباتا نیز جدیدترین کنسول شرکت نینتندوست.

متاسفانه وی در ادامه ابراز داشت که از اعلام کردن هر گونه جزئیات در این باره معذور است و بیان اطلاعات بیشتر را به آینده موکول کرد.

از زمان عرضه بازی Final Fantasy XV، شاهد انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف، نسخه‌های فرعی و بسته‌های الحاقی متعددی برای آن بوده‌ایم. این در حالی است که شرکت نینتندو و کنسول‌هایش با نسخه‌های فرعی از سری بازی‌های محبوب Final Fantasy ناآشنا نیستند. همانطور که احتمالاً مطلع هستید، در گذشته شاهد انتشار بازی‌هایی از سری مورد بحث برای کنسول‌های نینتندو بوده‌ایم که از جمله آن‌ها می‌توان به Final Fantasy Tactics Advance، Crystal Chronicles و Final Fantasy XII: Revenant Wings اشاره کرد. بنابراین عرضه نسخه‌ای فرعی از این سری برای کنسول جدید خیلی امر دور از انتظاری نیست.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید