Mobius Final Fantasy قطعاً در ارائه‌ی گرافیکی نزدیک به کنسول‌ها برروی گوشی‌های هوشمند، عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته و پس از عرضه‌ برای رایانه‌های شخصی، طبیعتاً این سوال برای بسیاری از طرفداران پیش آمده است که آیا امکان انتشار آن برای کنسول‌های نسل هشتمی هم وجود دارد یا خیر. اسکوئر انیکس اخیراً در این خصوص توضیحاتی را […]

اسکوئر انیکس برنامه‌ای برای انتشار Mobius Final Fantasy روی کنسول‌ها ندارد

Mobius Final Fantasy قطعاً در ارائه‌ی گرافیکی نزدیک به کنسول‌ها برروی گوشی‌های هوشمند، عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته و پس از عرضه‌ برای رایانه‌های شخصی، طبیعتاً این سوال برای بسیاری از طرفداران پیش آمده است که آیا امکان انتشار آن برای کنسول‌های نسل هشتمی هم وجود دارد یا خیر. اسکوئر انیکس اخیراً در این خصوص توضیحاتی را ارائه داده است…

وب‌سایت دوال‌شاکرز طی رویداد PAX West 2017 در سیاتل آمریکا به سراغ تهیه‌کننده‌ی Mobius Final Fantasy یعنی Yoshinori Kitase رفته و از او راجع به احتمال عرضه‌ی این عنوان روی کنسول‌های نسل هشتمی پرسیده، اما ظاهراً جواب دلگرم‌کننده‌ای دریافت نکرده است.

Kitase گفته است که در حال حاضر، برنامه‌ی دقیق و مشخصی جهت انتشار Mobius Final Fantasy برای کنسول‌ها وجود ندارد. طبق صحبت‌های وی، یکی از مشکلات بزرگ این عنوان با کنسول‌ها، پرداخت‌های درون برنامه‌ای و کسب پول و خرید آیتم‌های داخل بازی است. برروی رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند، داده‌ی شما لینک می‌شود و با تنها یک حساب کاربری می‌توانید برروی هرکدام از این پلتفرم‌ها و در هر زمانی از آن استفاده نمایید، اما کنسول‌سازان قوانین و سیاست‌های مخصوص به خود را در زمینه‌ی خرید پول درون بازی دارند و این موضوع برای اسکوئر انیکس مشکل‌ساز می‌شود.

در نهایت، Kitase اعلام نموده است تا زمانی که اسکوئر انیکس از سد این مشکل عبور نکند، نمی‌توان Mobius Final Fantasy را برروی پلتفرم دیگری پورت کرد و به انتشار رساند.

Mobius Final Fantasy هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمندِ اندروید و آی‌اواس قرار دارد.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید