جدیدترین بروزرسانی بازی LawBreakers هم اکنون در دسترس کاربران این بازی قرار گرفته است. اطلاعات بیشتر را در ادامه بخوانید. LawBreakers جزو آن دسته از عناوینی که بود که در زمان انتشار خود و حتی تا بعد از گذشت مدت زمانی هم، نتوانست به فروش فوق العاده و مورد انتظار سازندگان دست یابد، این اتفاق […]

بروزرسانی جدید بازی LawBreakers هم اکنون در دسترس است

جدیدترین بروزرسانی بازی LawBreakers هم اکنون در دسترس کاربران این بازی قرار گرفته است. اطلاعات بیشتر را در ادامه بخوانید.

LawBreakers جزو آن دسته از عناوینی که بود که در زمان انتشار خود و حتی تا بعد از گذشت مدت زمانی هم، نتوانست به فروش فوق العاده و مورد انتظار سازندگان دست یابد، این اتفاق در حالی رخ داد که بازی مذکور، توانست نمرات و بازخوردهای بسیار خوبی کسب کند و لیاقت این را داشت تا حتی رکورد های جدیدی در زمینه فروش بازی کسب نماید.

با گذشت مدت زمانی از انتشار بازی، استودیو سازنده بازی یعنی باس‌کی‌پروداکشنر (Boss Key Productions)، قصد دارد تا بازی انتشار بروزرسانی‌های متعدد و اضافه کردن محتویات جدید و کاربردی، علاقه مندان به بازی‌های چندنفره را به سمت جود جذب کند و در حال حاظر، جدیدترین آپدیت بازی در دسترس کاربران آن قرار گرفته است.

این بروزرسانی تغییراتی را در بخش Quick Play بازی انجام خواهد داد، این تغییرات درخواست و بازخورد های کاربران بوده که سازندگان آن ها را بررسی کرده اند و قصد دارند تا آن ها را در بازی عملی کنند.

طبق گفته سازندگان، از این پس فقط دو بازیکن می‌توانند تا یک نقش یا دسته را در بازی انتخاب کنند و از این به بعد، شاهد انتخاب شدن یک دسته به طور همزمان برای چند نفر نخواهیم بود. این ویژگی جدید تمایل بازیکنان را به انتخاب دسته‌های دیگر بیشتر می‌کند و در نتیجه ما شاهد بوجود آمدن تفاوت‌ها در گیم پلی بازی خواهیم بود.

سازندگان در ادامه افزودند:

بازیکنان در حالت Quick Play می‌توانند با انتخاب دسته‌های مختلف و به کارگیری مهارت‌های خود، در کنار دیگر بازیکنان به بازی بپردازند. اما این حالت می‌تواند جایی باشد تا دیگر بازیکنان خود را برای حالت جدیدی که در آینده با نام Competitive Ranked منتشر خواهد شد، آماده کنند. با ایجاد تغییرات ذکر شده در حالت Quick Play، ما می‌توانیم اتفاقاتی که در آینده در حالت Competitive Ranked رخ خواهد داد را پیش‌‌بینی کنیم و گیم پلی بازی را از یکسان و خسته‌کننده بودن خارج کنیم. ما بازخورد‌ ها و واکنش‌های شما را دریافت خواهیم کرد و علاقه مند هستیم تا بار دیگر آن ها را به ما گزارش دهید!

عنوان LawBreakers هم اکنون برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی با قیمت مناسب ۲۹٫۹۹ دلار در دسترس است.

از دیگر اخبار این بازی، می‌توانیم به عرضه محتویات جدید در آینده اشاره کنیم، اطلاعات بیشتر در رابطه با این خبر را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید