دیگر تا انتشار بازی شوتر بالا به پایین RUINER، زمان زیادی باقی نمانده است. این بازی اکشن به وسیله استودیوی لهستانی Reikon Game ساخته و توسط شرکت Devolver Digital قرار است تا چند روز دیگر عرضه شود، توجه علاقه مندان به سبک شوتر سریع را به خود جلب کرده است. با این که پلتفرم های انتشار بازی هم‌اکنون […]

احتمال عرضه بازی RUINER برای کنسول نینتندو سوییچ وجود دارد

دیگر تا انتشار بازی شوتر بالا به پایین RUINER، زمان زیادی باقی نمانده است. این بازی اکشن به وسیله استودیوی لهستانی Reikon Game ساخته و توسط شرکت Devolver Digital قرار است تا چند روز دیگر عرضه شود، توجه علاقه مندان به سبک شوتر سریع را به خود جلب کرده است. با این که پلتفرم های انتشار بازی هم‌اکنون مشخص و قطعی شده‌اند، اما به نظر می‌رسد موفقیت فوق‌العاده کنسول ترکیبی شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، برروی استودیوی Reikon Game نیز تاثیر گذاشته است و آن ها قصد عرضه بازی خود برروی این کنسول را دارند.

طی مصاحبه ای که اخیرا انجام گرفته است، استودیوی لهستانی Reikon Game اعلام کرده که کنسول نینتندو سوییچ را به عنوان یکی از پلتفرم های انتشار بازی RUINER در نظر می‌گیرد. این در حالی است که این بازی هم‌اکنون برای عرضه برروی پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه های شخصی، مک و لینوکس تایید شده است. اگر بخواهیم به طور دقیق تر بگوییم، زمانی که در مورد احتمال عرضه این بازی اکشن بالا به پایین برای پلتفرم های دیگر (نینتندو سوییچ) پرسیده شد، استودیوی سازنده اشاره کرد که این ایده وجود دارد اما هیچ اقدام جدی و مهمی در این جهت انجام نشده است.

به طور خلاصه، این موضوع بدین معنی است که ایده آوردن بازی روی نینتندو سوییچ کاملا در استودیو وجود دارد اما هیچ کار و اقدامی برای محقق شدن این امر، انجام نشده است؛ حداقل تا کنون.

برای کسانی که اطلاعات چندانی از بازی ندارند باید بگویم که RUINER یک اکشن شوتر خشن است که در یک شهر بزرگ سایبرپانکی جریان دارد. شما در بازی در نقش یک جامعه شناس عجیب و غریب قرار می‌گیرید که علیه سیستم فاسد شهر قیام کرده و می‌خواهد علاوه بر دریافتن راز پشت سیستم جامعه، برادر دزدیده شده خود را نیز نجات دهد؛ او همه این‌ کارها را با کمک و راهنمایی یک دوست هکر انجام می‌دهد. در توضیحات رسمی در مورد بازی، این قسمت نیز خودنمایی می‌کند:

عکس‌العمل های فوق‌العاده، ابزار و وسایل افزوده شده و زرادخانه ای از دشمنان شکست خورده، برای پایین کشیدن و نابود کردن افراد بزرگ شرکت در اختیار قرار دارد.

طبق اطلاعاتی که از استودیوی Reikon Game (اعضای اصلی این استودیو که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است، پیش از این برروی بازی‌های بزرگی مانند The Witcher ،Dying Light ،Shadow Warrior و This War of Mine کار کرده بودند) منتشر شده، عنوان RUINER شامل اکشن «سریع ملایم» می‌شود و تعادل ظریفی بین غافلگیری، نیروی بی رحمی و حمله های زیبا لازمه پیروز شدن بر دشمنان سرسخت و وحشی در بازی است. برای مقابله کردن با دشمنان در بازی و ایجاد خشونت، بدون شک به اسلحه ها و وسایل پیشرفته و بزرگی نیاز است که این طور که اعلام شده، در بازی RUINER اسلحه های پیشرفته به وفور یافت می‌شود.

طبق اعلام قبلی، بازی RUINER قرار است تا در تاریخ ۲۶ ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه های شخصی، مک و لینوکس عرضه شود. شما می‌توانید از این لینک، تصاویر و تریلر آخر این بازی را مشاهده کنید.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید