پس از اعلام تاریخ انتشار عنوان Monster World Hunter، که تنها ساعاتی پیش اتفاق افتاد، این بار نوبت به کنسولی با طراحی اختصاصی از این بازی رسیده است. به تازگی یک نسخه با تعداد محدود از پلی استیشن ۴ پرو معرفی شد که در طراحی آن از بازی Monster World Hunter الگو برداری شده است. […]

کنسول پلی استیشن ۴ پرو با طرح Monster Hunter World نمایش داده شد

پس از اعلام تاریخ انتشار عنوان Monster World Hunter، که تنها ساعاتی پیش اتفاق افتاد، این بار نوبت به کنسولی با طراحی اختصاصی از این بازی رسیده است. به تازگی یک نسخه با تعداد محدود از پلی استیشن ۴ پرو معرفی شد که در طراحی آن از بازی Monster World Hunter الگو برداری شده است.

این نسخه از کنسول پلی استیشن ۴ پرو Rathalos Edition نام دارد. اگر بخواهیم کمی بر نام آن دقیق‌تر شویم، نام اصلی آن Liolaeus Edition است که ریشه ژاپنی دارد. این کنسول از سری CUH-7100 پلی استیشن ۴ پرو بوده و حافظه‌ی داخلی آن ۱ ترابایت اعلام شده است. این کنسول در روز شانزدهم آذرماه در خرده فروشی‌های ژاپن عرضه می‌شود و پیش خرید آن از فردا، بیست و نهم شهریور ماه، آغاز خواهد شد. این به آن معنا است که کنسول پلی استیشن پرو طرح Monster Hunter World زودتر از خود بازی، که قرار است در ششم بهمن ماه منتشر شود، عرضه خواهد شد. احتمال می‌رود این تصمیم سونی برای دستیابی به فروشی بهتر در فصل تعطیلات میلادی بوده است. البته سونی به فکر طرفداران و علاقه‌مندان به خرید این باندل بوده است و یک کد نسخه دیجیتالی را در بسته‌ی بندی اصلی هر کنسول قرار داده است. این کد دانلود، نسخه دیجیتالی را در نیمه شب روز عرضه بازی برای مصرف کنندگان در دسترس قرار می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصاویر بسته بندی، کنسول و کنترلر آن را از گیمفا مشاهده کنید.

 

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید