استیم به لطف PLayerUnknown’s Battlegrounds به رکورد قابل توجه ۱۵ میلیون کاربر آنلاین همزمان دست یافت. پس از موفقیت‌های چشم‌گیر PlayerUnknown’s Battlegrounds، حالا نوبت به استیم رسیده است تا به یک رکورد تاریخی دست پیدا کند. اکنون استیم توانسته رکورد سابق خود را پشت سر بگذارد و به مرز ۱۵ میلیون بازیکن آنلاین همزمان دست […]

استیم به مرز ۱۵ میلیون بازیکن فعال همزمان رسید

استیم به لطف PLayerUnknown’s Battlegrounds به رکورد قابل توجه ۱۵ میلیون کاربر آنلاین همزمان دست یافت.

پس از موفقیت‌های چشم‌گیر PlayerUnknown’s Battlegrounds، حالا نوبت به استیم رسیده است تا به یک رکورد تاریخی دست پیدا کند. اکنون استیم توانسته رکورد سابق خود را پشت سر بگذارد و به مرز ۱۵ میلیون بازیکن آنلاین همزمان دست یابد.

این یک دستاورد بسیار چشمگیر است چرا که ۱۵ میلیون بازیکن آنلاین همزمان تعداد بیشتری نسبت به دارندگان کنسول‌هایی مانند وی یو و یا پلی‌استیشن ویتا است. PlayerUnknown’s Battlegrounds در این میان بیشترین تعداد بازیکن را داشته است و پس از آن عناوین H1Z1: King of the Hill، Warframe، Rainbow Six: Siege، Grand Theft Auto V و Football Manager 2017 بیشترین سهم را در میان این تعداد بازیکن داشته‌اند.

البته که عرضه عناوینی مانند Divinity: Original Sin 2 در اوایل ماه جاری می‌تواند به حفظ این آمار استیم کمک کند شاید در آینده نه‌چندان دور شاهد شکستن مجدد این رکورد باشیم.

منبع متن: gamefa

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید